2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که توبه کردم دیگه برم قلعه رودخان.

لامصب هرچی میرفتی تموم نمیشد دوساعت طول کشید برسیم بالا

بعدشم عضله هام پام گرفت بیچاره شدم

کاش دمم میشکست بین میلیونها اسپرم اول نمیشدم  
2728

خیلی راهه با بچه که اصلا نمیشه رفت

میتونین همون اولاش بساط نشستن فراهم کنید یه عده برید تا قلعه 

برگشتین یه عده دیگتون بره که بچه ها رو نبرین

ولی حتما تا اخر برید ارزششو داره اونم تو بهار😍😍😍

قلعه رود خان هم بالا رفتن و هم پایین اومدنش خیلی سخته. من با دختر یکساله ام رفتم. دو ساعت تمام از پله ها رفتیم بالا به قدری خسته شدیم که وقتی رسیدیم به قلعه من دیگه نمیتونستم ادامه بدم. بنابر این یه مقدار استراحت کردیم و بدون دیدن داخل قلعه برگشتیم پایین که بیشتر از یک ساعت طول کشید. تازه تا دو سه هفته بعدش کمر درد گرفتم از بس فشار اومده بود بهم   

ولی برادر زاده ام که اونموقع 7 سالش بود خیلی راحت و چابک اومد بالا و پایین.. یک دهم ماها خسته نشد 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ما دو هفته دیگه میخوایم بریم

بی نهایت جای قشنگیه.. فقط صبح زود برین بالا و سعی کنید یه ناهار سبک تو کوله با خودتون ببرید که عجله برای برگشت نداشته باشید و تا عصر وقت دارید که برگردید.. اینطوری خستگی تون خیلی کمتر میشه

راستی پول با خودتون ببرید. چون هم آبمیوه و ابمعدنی توی راه لازم دارید بخرید هم بلیط قلعه رو بالا باید بدید

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

جای فوق العاده ایههههه حتما برو من خودم هرسه هفته میرم گاهی هرهفته از دیدنش سیر نمیشم جای محشریه ولی با بچه یکم سخته بندر کیاشهر هم خیلی جای قشنگیه فک‌میکنم حدود صدتومن اینا باشه شبی دقیق نمیدونم 

خیلی راهه با بچه که اصلا نمیشه رفت میتونین همون اولاش بساط نشستن فراهم کنید یه عده برید تا قلعه&nbs ...

سلام شما  کی رفتین؟ اخرهفته میشه رفت؟ گرم نیست الان؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
جای فوق العاده ایههههه حتما برو من خودم هرسه هفته میرم گاهی هرهفته از دیدنش سیر نمیشم جای محشریه ولی ...

شما فومنین؟ اخر این هفته بازه؟ چهار شنبه؟ گرم نیست الان؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!