2703
2553
عنوان

بچه ها با شوهری ک دست بزن داره باید چطور برخورد کرد خیلی افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 144 پست
من هروقت با شوهرم بحثمون میشد یا بهش برمیخورد بعد یه کم فکرمیکردم که چقدر دوسش دارم میرفتم با بوس بو ...

اینا که عصبی ان حالت عادی ندارن که یکهو از تغییر حالت صورت یه ادم دیگه ای میشن ماله شما یه بحثه ساده است.

پسرم ❤❤😍😍😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید واقعا ببخشید مادرشوهره من ریده به جای تربیت کردن نکبت این قدر فحشش میدم روزها که اینا همه ریش ...

همه شون برمیگرده به تربیت افتضاح پدر و مادرشون 

فقط ذوق مرگ شدن پسر آوردن ولش کردن یاغی شده فردا دختر مردم داغون کنه

همه شون برمیگرده به تربیت افتضاح پدر و مادرشون  فقط ذوق مرگ شدن پسر آوردن ولش کردن یاغی شده فر ...

دقیقا زنیکه از گذشتش که تعریف میکنه فقط داشته میزاییده و میرفته گردش و خونه فامیل 

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2456

استارتر تورودیدم مشکلات خودم یادم رف بخدا راس میگم بزن خوردخمیرش کن مردتیکه عوضی داداشی چیزی نداری ب بابات بگو

بعدازازدواج؛هیچ‌سرکشی‌عاقل‌نمیشه، هیچ‌معتادی‌ترک‌نمیکنه،هیچ‌افسرده‌ای به‌وجدنمیاد...لطفامردم‌رو‌اسیرمریضاتون نکنید.
ن تا اون حد

عزیزم حتما چقدرناراحت میشی هاااااچطوردلش میادبعدپشیمون نمیشه مگه شوهرت نیست من اگه شوهرم یکم سرم دادبزنه خیلی پشیمون میشه سرچی بحث تون میشه که به کتک برسه 

2714

اگر دست به زن داره راحت مثل آب خوردن میتونی حق طلاق و بچتو بگیری یکم قوی باشید چرا همش دوس دارید تو سری خور باشید ازش شکایت کن پدر پدرجدشو درآر تا از این گوها نخوره دیگه

خب اگه چیزی بزنمیم بهشون که سگ تر میشن بیشتر به پاچمون میفتن

خب بیشتر بزنیدشون....😂😂😂

نه جدا از شوخی اکثر چون میبینن توسری خور شدین....برا همین جو گیر میشن...اگه یه حرکتی ازتون ببینن یکم جمع و جور تر میشن...

هانننن؟ میگم چطوره پاهاشم تو تشت شیر بشوره و شیر رو هم با عشق سر بکشه 😨😐😐😐

😂😂😂😂😂 وای اینو یادم رفت بگم

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
2706