2726
عنوان

کیا تا حالاارزویی داشتن که براوده شده

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 105 پست
من يه بار رفته بودم روضه ( علاقه به رفتن نداشتم مادر شوهرم ازم خواهش كرد همراهش باشم رفتم ) اونجا اذ ...

چه خوب خدارو شکر که به خواسته هات رسیدی همینه دیگه میگن در نا امیدی بسی امید هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزرگترین آرزوم نی نیم بود که خدا داد بهم

😗😍

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من
2728
من يه بار رفته بودم روضه ( علاقه به رفتن نداشتم مادر شوهرم ازم خواهش كرد همراهش باشم رفتم ) اونجا اذ ...

کلید اسرار😂😂😂مو به تنم سیخ شد🤣

نشد یه آرزویی بکنم  و ریده نشه بهم؛
همیشه دوست داشتم با کسی ازدواج کنم ک از هر نظر از خودم بالاتر باشه ک تو زندگی باهاش پیشرفت کنم و منو ...

منم همچین آرزویی داشتم قشنگ برعکسش شد ولی خداروشکر راضیم

منم آرزو دارم اونی که دوسش دارم ازم خواستگاری کنه .

میشه برام دعا کنین  

باردار نیستم.  تصمیم گرفتم مثبت باشم و انرژی های مثبت جذب کنم. همه چی به زودی رو به راه میشه . خدایا ممنونم
آره.اون خبر نداشت

چه قشنگ😁 خیلی شیرینه.....  منم عاشق دو نفر بودم یکیشون خیلی بیشتر ولی بهشون نرسیدم و از یکی بشدت متنفر بودم بهش رسیدم😂😂😊😂ولی الان دوسش دارم ولی اسم اوناهم میاد دلم میلزره 

آره.اون خبر نداشت

یه از دخترای فامیلمونم ارزو داشت به پسره برسه بهش رسید انقدر خوشحاله  پسره هم خیلی عاشقشه و مهربون خیلی بهش حسودیم میشه خیلی دارم میترکم

گناه اینا نیست به نظرت

چرا گناه باشه ؟مثلا در حق کسی تو اون برگه دعای بد بنویسی؟نه دیگه همش خیر بنویس ...شما از دلت بد رد بشه هم می گن گناه کردی...چیز بد ننویس دیگه...با نیت پاک بنویس

بعدشم تعداد کمی گفته بودن برای ما این اعمال نمیوفته و بد اووردیم..ولی برای من فوقالعاده خوب بود

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2706