2726
عنوان

کیا تا حالاارزویی داشتن که براوده شده

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 105 پست

من يه بار رفته بودم روضه ( علاقه به رفتن نداشتم مادر شوهرم ازم خواهش كرد همراهش باشم رفتم ) اونجا اذان داشت ميگفت خانومه گفت هر ارزويي داريد از خدا بخواييد يقين كنيد چهل روز ديگه بهش ميرسيد ! من دو تا ارزو داشتم يكيش فروش يه ملك و يكيش بچه دار شدنم ( يه سال بود توي اقدام بودم ) اما فروش ملك برام مهمتر بود به نظر غير ممكن ميومد ، گفتم حالا وايسا بگم گفتم خدايا ملكمون فروش بره ، خانمه گفت نترس نترس بازم بگو خدا بزرگه ! ( به همه ميگفت ) گفتم كي به كيه خدايا يه بچه هم بده ! ( به اين مراسمات زياد ! اعتقاد ندارم ) به والله قسم ، چهلمين روز ملكمون به بالاترين قيمت ممكنه ( مثل معجزه محسوب ميشد!) فروش رفت شبش هم از معده درد داشتم ميمردم كه كه گفتم نكنههههه ده شب رفتم بي بي چك خريدم ديدم بلههههه ! يعني هر دوش توي چهلمين روز ! دو تا گوسفند هم نذر كرده بودم ، دو تاااااااا خدايا جو گير شده بودم ! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همیشه دوست داشتم با کسی ازدواج کنم ک از هر نظر از خودم بالاتر باشه ک تو زندگی باهاش پیشرفت کنم و منو هم بکشه بالاتر

مخصوصا توی شعور و فهم

این براورده شد

بچه هم زیادش رو دوس میدارم ک انشالله اونم براورده شه

2728
ا مثل منی که.من شوهرمو آرزو کرده بودم

خخخخ جالبه امضاهامونم تقریبا یه خواسته اس هعععییی خواهر 😧😧😧😢😢😢😢😢

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
من يه بار رفته بودم روضه ( علاقه به رفتن نداشتم مادر شوهرم ازم خواهش كرد همراهش باشم رفتم ) اونجا اذ ...

چقدخوب خوش بحالت خدا صدا حاجتتوداده 

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
من يه بار رفته بودم روضه ( علاقه به رفتن نداشتم مادر شوهرم ازم خواهش كرد همراهش باشم رفتم ) اونجا اذ ...

خخخ الهی..خوشحال شدم برات عزیزم ...ما هم ملک داریم برای فروش..ولی فروش نمی ره...با قلب پاکت دعا کن که به فروش بره مرسی

دیگه هم دوست ندارم بنویسمش ..همونا که نوشتم بسه

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
چرا

خیلی اذیتم میکنه خون ب دلم کرده 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
من گوش میدادم گفای با اب زعفرون اون دعارو یه برگه زرد رنگ بنوسیم لای قران هیچی هم نبینه به کسی هم نگ ...

الان یادم نیست...بنویس دعا و اعمال روز 19فروردین...دعای شرف شمس

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2706