2726

من تو هفته ی ۳۳ سونو دادم سفالیک بود

چون دهانه رحمم یه کم باز شده بم استراحت داده و ورزش نمیتونم بکنم، میخواستم بدونم ممکنه بریچ بشه یا سفالیک میمونه؟

دکترم گفت میمونه. ولی میخواستم از تجربیاتتون بگید ممنون

امکان نداره بریچ بشه

تمومه دیگه

دوس داری بریچ باشه؟!

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همش بچه داره میچرخه

بچه دوستم تو شب  به زایمان چرخید بریچ شد 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
یعنی شب زایمانش بریچ شد؟😥

بله

بعد سز شد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
نه چون ورزش نمیتونم بکنم نگران بودم بریچ بشه.  پس سفالیک میمونه دیگه؟ خیالم راحت؟

نه اول بریچه

از هفته ۳۰ به بعد می چرخه سفالیک میشه و آماده زایمان طبیعی

بریچ خوبیش سزارین میشی

طبیعی می خوای؟

ورزشم نکن الان‌ کلا زوده

دو هفته قبل زایمان پیاده روی کن

یه وقت خدایی نکرده زود تر از موعد دهانه رحمت باز نشه

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
خوشبحالت یه روز دیگه...

خوشبحالم؟ 

شنبه سز میشم

دارم سکته میکنم از استرس

تنها حس من همینه

الان باز شده یه سانت هفنه ۳۴  طبیعی میخوام بشم

واست دگزا یا بتامتازون نوشته؟

اگه بزنی زودترم بیاد بی مشکل دستگاهم نمیخواد

پس استراحت فقط که انشاالله قبل ۳۷ دنیا میاد ترجیها

2706