2733
2734
باریکلا... با اینجور آدما باید قاطع و تند برخورد کرد...

ولی به مامانم گلایه کرده بود گفته بود با شوهرم بد برخورد کرده مامانمم گفته بود از این حرفا باهاش نزنید که اینم بد برخورد نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثل داماده ما بیشعوره.الان ۶ساله پامو نذاشتم خونه خواهرم به خاطر رفتار بیشعورانه و چرت پرتایی که میگه 💩اقا

عضویتم مبارک!!                                                  گفتم شما زحمت گفتنش رو نکشید☻❤

دوس پسر منم اینجوری بود یبار بهش گفتم این حرفا چیه میزنی گفت من تو جامعه ام دارم بهت میگم وضعیت خراب شده و این حرفا گفتم واسه من جالب نیست حالشو گرفتم😝دیگه خیلی کمتررر شده چرت گفتناش😄

FIND WHAT YOU LOVE AND LET IT KILL YOU😌😌
وقتی جنسیت بچم معلوم شد گفت خوب دختره ببینم کدوم پسرم عورضه داره بزنه ببرتش حال و هول

واای شوهرمن می شنید جرش میداد😓

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738
واای شوهرمن می شنید جرش میداد😓

شوهرم به خاطر من چیزی نمیگه.البته شوهرم به عمق فاجعه پی نبرده. مثلا وقتی شیفته نوبت دکتر دارم میگه با شوهرخواهرت برو من با آژانس میرم بعد میگه خوب با اون میرفتی نمیدونه چرا من نرفتم.

تازه بدبختی اینجاس کلا مسئولیت هیچی قبول نمیکنه حتی نمیره بچه هاشو از مهد بیاره فقط میره اداره میاد میخوابه و به خودش میرسه و بیرون و سینما میره

شوهرم به خاطر من چیزی نمیگه.البته شوهرم به عمق فاجعه پی نبرده. مثلا وقتی شیفته نوبت دکتر دارم میگه ب ...

سعی کن کمترببینیش

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
وقتی جنسیت بچم معلوم شد گفت خوب دختره ببینم کدوم پسرم عورضه داره بزنه ببرتش حال و هول

بگو دخترم رو از سر راه نياوردم پسراي تو ببرنش حال و هول . پدرش گردن كسي كه با دخترش بره حال و هول رو قطع ميكنه . وايسا حساب كار دستش بياد مرتيكه ي الدنگ