2733
2739

سلام

ببخشید منم تاپیک زدم درمورد بچه های ماهشهری اما تاالان بخاطر بارداریم ترجبح میدادم پیگیر اخبارش نباشم اما وسوسه سدم ورفتم عکس وفیلماشو دیدم...

چقدر دردناک بود

الان میگم نکنه منم بمیرم وبچه هام رو اذیت کنن

همیشه میگم اگه شوهرم شکنجمم کنه بخاطر بچه هام جدانمیشم(البته شوهرخوبی دارم فقط مثال بود)

ولی مرگ چی؟

حتی اگه شوهرم زن نگیره بازم وقتی سرکاره بچه هام آواره هستن کی دلسوزتراز مادره آخه

خدایا هم من هم بقیه مادرا رو واسه بچه هاشون نگه دار

حالم خیلی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله که سایه هیچ پدر و مادری از سره بچه هاش کم نشه

ولی ظاهرا تو این ماجرا پدره بچه ها هم صددرصد مقصر بوده 

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن
2731
من وصیت کردم اگر مردم (دور از جون من و بقیه مادرها)دخترم رو مادرم بزرگ کنه😭😭😱

منم دارم وصیت نامه مینویسم

میخوام شوهرمو قسم بدم دخترمو جز پیش مامانم هیچجا تنها نزاره 

2738
بچه بدون پدر و مادر بزرگ بشه خیلی سخته منم از وقتی بچه دار شدم دلم نمیخواد بمیرم و به خاطر بچه هام ح ...

دقیقا

من قبلا یکم از مشکلات خسته میشدم آرزوی مرگ میکردم الان اصلااااا نمیخوام بمیرم

حتی تو سختترین شرایط

منم به خواهرم اعتماد دارم ولی نمیام وضیت کنم تو دردسر بندازمش که و شخصا بچه های داداشامم نگه نمیدار ...

خواهر با مادر فرق داره عزیزم،بعدشم این وصیت منه حتما صلاحی دیدم که میگم.دور از جونتون ولی شما جور دیگه ای وصیت کن

خواهر با مادر فرق داره عزیزم،بعدشم این وصیت منه حتما صلاحی دیدم که میگم.دور از جونتون ولی شما جور دی ...

هرگز ادم تو وصیتش دیگرانو نباید تو دردسر بندازه  مگر اینکه.خود شخص هم بخواد

برای ظهور امام زمان لطفا صلوات
2706