2733
2734
عنوان

چه کاریه تو نی نی سایت مد شده؟ چرا همش استثنا مثال میزنید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11017 بازدید | 697 پست
بابا جون  این آلمان  را  مهاجرین ترک  و سوری،عراقی  خراب کردن و باعث شدن ای ...

خب این هم دلیل اتخاذ سیاست های نادرست مسئولین اونجاست که این اتفاقات رخ داده البته این جز بحث تاپیک نیست و تاریک از موضوع اصلیش نمی خوام منحرف شه ولی این مثال رو زدم یا هزاران مثال دیگه در دنیا ،که قانون درسته می تونه انسان های یک اجتماع  رو از انجام عملی منع کنه ولی نمی تونه نگرش یا تفکر  خاصی رو ازبین ببره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حی خواستم نظر بدم حی به نظراتت که رسیدم گفتم ای والله این دقیقا نظر منه😄 بازم ای والله خیلی خوب گف ...

والا دیگه......

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731
بله   منتها  چون این تاپیک  در مورد انتقاد از  استثنا ها هست  و خیلی ه ...

منم با قرص بچه اولمو باردار شدم خطای قرص 3 درصده ما جزوش بودیم خخخخخ البته من انتی بیوتیک خورده بودم تداخل کرده بود

ولی برای دومیم کلی صبرکردم تا باردار شدم وقتی میخوای باردار شی بچه عشوه میاد برای ادم   

دیگه الان از بس چشمم از بارداری ترسیده روش ترکیبی میزنیم ما 

من خودم مخالف ازدواج سن پایین هستم ولی اگر قانون عدم ازدواج زیر ۱۸ رو بذارن  آیا با آزادی فرد&n ...

اگر عدم اجازه برای رانندگی با آزادی در تضاده عدم اجازه برای ازدواج در سنین زیر 18 سال هم با آزادی در تضاده

واقعا در عجبم از مردمی که به راحتی می پذیرند که زیر 18 سال نباید رانندگی کنه اما نمی پذیرند کسی که قانون حتی صلاحیت رانندگی بهش نداده ارجح تر صلاحیت تشکیل خانواده هم نمی تونه داشته باشه

خیلی ها استدلال می کنند بعضی ها آمادگی و صلاحیت تشکیل خانواده را دارند ولی آیا همین صلاحیت را نمیشه به رانندگی تعمیم داد ممکنه یگ نفر در ده سالگی هم صلاحیت رانندگی داشته باشه چطوره بهش گواهینامه بدن؟این جوری آزادیش میزه زیر سوال؟ 

کاش معنی دقیق آزادی را کسی برای ما تعریف می کرد آزادی در ازدواج با آزادی در عروسک بازی فرق داره

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اگر عدم اجازه برای رانندگی با آزادی در تضاده عدم اجازه برای ازدواج در سنین زیر 18 سال هم با آزادی در ...

اگه پستهای من رو خونده باشید متوجه میشید که من خودم مخالف ازدواج سن پایین هستم

بحثم سر این بود که درسته قانون منع میکنه انجام دادن این کارها رو ولی نمی تونه یا زیاد موفقیتی نداره نگرش وعرف افراد و جامعه  رو تغییر بده

2738
اگه پستهای من رو خونده باشید متوجه میشید که من خودم مخالف ازدواج سن پایین هستم بحثم سر این بود که د ...

بله متوجه شدم مخالف هستید اما مخالف خنثی بودن فایده نداره شما از جنبه شخصی زندگی خودتون مخالفید ولی پای اجتماع که وسط میاد همین تفکر را توجیه می کنید مثل این که بگید می دونم این کار اشتباهه اما همینه که هست دیگه نمیشه کاریش کرد

چرا قانون نمی تونه تغییر بده؟اگر سلسله مراتب یک نظام حقوقی را نگاه کنیم فانون در صدر قرار دارد و عرف در پایین ترین جایگاه چه در نظام داخلی چه بین المللی همیشه عرف و دکترین مرتبه ای پایین تر از قانون دارند مگه اهرمی قوی تر از قانون وجود داره؟بعد از گذشت چند سال هم عرف موجود متروک و فراموش میشه

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
این چه مدل حرف زدنه     کاش بعضیها بجای فکر کردن به تغییر جامعه تغییر رو از خودشون شروع م ...

چه مشکلی داره؟؟؟ حتما باید قربون صدقه رفت

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
بله متوجه شدم مخالف هستید اما مخالف خنثی بودن فایده نداره شما از جنبه شخصی زندگی خودتون مخالفید ولی ...

خوب باید از خودمون و خانواده شروع کنیم اگرهمه از خودشون شروع کنند مطمئنم جامعه هم درست میشه تا حدود زیادی

بعد چه کاری از دست من بر میاد مثلا برم به آقایی که می خواد با دختری که زیر سن قانونی ازدواج کنه بگن این کار و نکن و  به خانواده دختر بگم چنین کاری نکنید 

اگه کتک نخورم بهم میگم در اموری که بهت مربوط نیست دخالت نکن و یه چیز شخصیه

برای حل کردن این موضوع باید از خودمون شروع کنیم و جامعه رو باید قانون گذاران تغییر بدن 

ولی بازم معتقدم عرف قدرتی به مراتب بیشتر از قانون و مذهب داره ممکنه قانون کاری رو ممنوع کنه ولی در خفا اون رو انجام میدن مهم اینه که قانون فقط صورت مسیله رو پاک نکنه و بتونه بر باطن هم تاثیر بذاره

خوب باید از خودمون و خانواده شروع کنیم اگرهمه از خودشون شروع کنند مطمئنم جامعه هم درست میشه تا حدود ...

اصلا حرف من چیز دیگه ای بود من نگفتم شما برو دعوا کن و کتک بخور شما گفتید اگر همچین قانونی ایجاد بشه مخالف آزادی نیست؟و من با این حرف شما مخالفت کردم 

بله در مورد سن قانونی برای ازدواج قطعا ازدواج های پنهانی صورت می گیره مثل دزدی که جرمه ولی به صورت پنهانی دزدی انجام میشه و صدها جرمه دیگه که قانون جرم انگاریشون کرده ولی انجام میشه قوانی خیلی از کشورهای اروپایی چند همسری را جرم اعلام کرده ولی خب واقع بینانه اش اینه که خیانت مرد به زن و زن به مرد توی همین جوامع هم وجود داره ولی این دلیل نمیشه که بگیم حالا که قانون بی کم و کاست اجرا نمیشه پس به درد نمیخوره و نباشه قانون حتی اگر بتونه فقط یک مورد از این ازدواج ها را ازش پیشگیری کنه خودش پیشرفت بزرگیه 

اینی که گفتم اصلا استثنا نیست دست کم روزی یکی دوبار با همچین آدمهای سرو کار دارم  انسانیت و شر ...

من با كامنت قبليتون موافقم ولي اصلا با اين نظرتون موافق نيستم اينهمه دزد و بزهكار تو جامعه هست به نظرتون همه از خانواده هاي مرفه و تحصيلكرده بودن واقعا؟! 

♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
2706