2737
2739
عنوان

میشه بدون عشق زندگی کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 41 پست
چطور به اینجا رسید؟من سالها به خودش وخانواده اش محبت کردم اصلابه روی خودشونم نیوردن.الان دیگه محلشون ...

اشتباهتون همینه ک به خانوادش خیلی احترام میزارید من اصلا با خانوادش صحبت نمیکنم حتی جوابشون روهم میدم یجوری ک ناراحت نشن و دهنشون بسته بشه ولی جلوی شوهرم هی تعریف و تمجید میکنم حتی خواهرشوهرم تولدم رو تبریک نگفت خودم بهش پیام دادم عزیزم تولدم مبااارکت باشه هدیه هامم بیزحمت کادو نکن حوصله باز کردن ندارم قشنگ برداشت بهم گفت حالا نگار چ اتفاق مهمی بودی تو داداشمو دادم بست نیس تو دیگه چقد پررویی بعدم من استیکر خنده گذاشتم و شب ک شوهرم اومد گفتم بیا ببین چقد با خواهرت امروز خندیدیم بعد خوندم براش اونم بهش برخورد این اولین باری بود ک ازم دفاع میکرد 

یعنی شوهرت میفهمید که ناداحتی وناراحتیت رو بروز نمیدی؟ اینجوری تغییرکرد؟ اگه الان از کاریش ناراحت ب ...

عزیزم خیلی خوشحال میشم کمکت کنم با حوصله هم جوابتو میدم انشالله ک خوشبختی در انتظارته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی شوهرت میفهمید که ناداحتی وناراحتیت رو بروز نمیدی؟ اینجوری تغییرکرد؟ اگه الان از کاریش ناراحت ب ...

مسلما ادم وقتی اشتباهی میکنه اول خودش میفهمه ک یکاری کرده مردا قبول نمیکنن اما میفهمن ک یه غلطی کردن وقتی شما چیزی میگی میگن خب پس این رفتار ناراحتش کرده و ازون به بعد وقتایی ک ازتون ناراحتن اون رفتار و حتی بدترش رو انجام میدن ک شما هم ناراحت شی

میفهمید ناراحتم به روی خودش نمیاورد منم بهتر از روز قبل برخورد میکردم و اون خجالت میکشید

اولی یه قانون داریم ک مشکلات رو با صحبت حل کنیم قانون دوم هم جای خابمون جدا نشه قانون سوم صدامون بالا نره این قانونا از وقتی شد ک شوهرم 50%تغیر کرده بود

حالا وقتی ناراحتم فقط ساکت میشم صحبت میکنه فقط یه لبخند سوال میکنه یا اره یا نه خودش میفهمه یه چیزیمه میاد میپرسه و منم اهسته توضیح میدم ک دوست داشتم یه طور دیگه بود یا اگر نپرسه شب ک میره توجا میرم کنارش و میگم ک روز خوبی بود کاش این رفتارا نبود ک روزمون عالی میشد ایشالله فردا عالی باشه

اولی هم ک میاد خونه هرچی خبر خوب دارم بهش میدم و تا یه ساعت فقط میگم و میخندم چون بیرون درگیری دارن توخونه ک میان رو شما خالی میکنن یادش ک رفت از کار و بیرون از خونه اونوقت کم کم اخبار منفی و ناراحتیامو میگم

شوهرمن مثل شوهر استارتره فقط درخدمت خانوادش

وای برای شوهر من یه چیزی از خدمت بیشتررررررر

اصلا نمیتونم به اون روزا فکر کنم 😧

فکر نکنم هیچ مردی مث این باشه مغرور و عشق خانواده یجوری ک اگه من میمردم نمیومد همش زیر کونه خاهرش و ننه باباش بود

واقعا سختی کشیدم مثلا شماره خواهرش تو گوشیش عشقم بود و باباش نفسم بود مامانش زندگیم بود من همسر بودم😐

الان باباش بابا

خواهرش اجی

مامانش مامی

من 2تا خط دارم یکیش عشقم یکیش نفسم

2738
وای برای شوهر من یه چیزی از خدمت بیشتررررررر اصلا نمیتونم به اون روزا فکر کنم 😧 فکر نکنم هیچ مردی ...

ببخشید شما میتونید به منم کمک کنید من احساس میکنم شوهرم خانوادشو بیشتر از من دوست داره.چیکار باید بکنم؟

از 
ببخشید شما میتونید به منم کمک کنید من احساس میکنم شوهرم خانوادشو بیشتر از من دوست داره.چیکار باید بک ...

سلام دوستم

باید خانوادشو به چشم دوست داشته باشی 

باید قبل همسرت بگی خانوادت 

باید طوری وانمود کنی که اوناهم برات با ارزشن

باید بیشتر از همسرت بهشون محبت کنی تا اونا تو رو به همسرت نشون بدن

باید به همسرت بفهمونی توام مثل خانوادشی و خانوادش هم خانواده توام هستن

یه مدت سختته ولی بعدش نتیجه اش رو میبینی....

غر غر و گلایه رو کلا حذف کن کلاااا

اگ خانوادش کاری میکنن تو به خودشون جواب بده ب همسرت بگو خانوادت بهترینن....

ببخشید شما میتونید به منم کمک کنید من احساس میکنم شوهرم خانوادشو بیشتر از من دوست داره.چیکار باید بک ...

و محبت این معجزه میکنه کاری که مادر همسرت انجام میده رو تو هم برای همسرت انجام بده ...

و محبت این معجزه میکنه کاری که مادر همسرت انجام میده رو تو هم برای همسرت انجام بده ...

سعی خودم رو میکنم المیرا جون .من اصلا به خانواده همسرم زنگ نمی دم اما از الان به بعد سعی میکنم هفته ای یه بار زنگ بزنم. و سعی میکنم بیشتر به شوهرم محبت کنم.

از