2737
2734

من مخالفم

برای خودت یک دایره اعتماد درست کن.آنهایی که مهم هستند را بگذار درون دایره، کم اهمیت ترها را روی خط و باقی را بیرون از این دایره فرضی تصور کن. هر وقت کسی حرفی به تو زد که خاطرت رنجید ببین کجای دایره ات هستند؟؟ چرا بگذاریم آدمهای کم اهمیت زندگیمان ، ما را نارحت کنند حتی برای ثانیه ای!؟ یادمان باشد وقتی دیگران بدانند که نمیتوانند ناراحتتان کنند، دیگر تلاشی هم برای ناراحت کردن شما نمی کنند.این راز آرامش است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا میگیره پستونک 

من که هر کار کردم نگرفت فقط موقعی که گشنشه یکم میمکه میبینه چیزی در نمیاد ازش تف میکنه 

واسه یه موقع هایی خوبه البته اگه بگیره

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2738

بدیش ک همه میگن خوب نیس

ولی اگه بچه پستونک بگیره خیلی خوبه

بچه من پونزده روزشه همش در حال مک زدنه

هلاک شدم ها😐

پستونکم نمیگیره

کاش ی راهی بگین ک عادتش بدم ب پستونک

انگار عادت کرده ب مک زدن

خوبه بشرطی که معتاد نشه

چون بچه‌ها یه وقتها هم میل به مکیدن دارن هم سیر هستند بخاطر همین بزور شیر میخورن که دلدرد میگیرن من تا یکسالگی دخترم خورد

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
2706