2733
2734
عنوان

دارم خفه میشم از گریه

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 26 پست
مشکلشون چیه عزیزم انشالا ک خدا شفاشون بده

سرطان لعنتی

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از هر کس که واسه پدرم دعا کرد ممنونم انشالله خدا عزیزانتونو حفظ کنه واستون

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
سرطان لعنتی

متاسفم متاسفم

واقعا دیدن زجر عزیز ادم خیلی سخته خدا نصیب هیچ کس نکنه و بابای شما رو هم شفا بده فردا براش ده تا حمد میخونم

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
2731

عزیزم ببخشید

یه سوال که امیدوارم ناراحت نشی

پدرتون حالشون خوب شد؟

پدر منم همین بیماری رو داشتن

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
عزیزم ببخشید یه سوال که امیدوارم ناراحت نشی پدرتون حالشون خوب شد؟ پدر منم همین بیماری رو داشتن

سلام عزیزم 

نع متاسفانه  نه ماه پیش  پدرم رحمت خدا رفت💔

سلام عزیزم  نع متاسفانه  نه ماه پیش  پدرم رحمت خدا رفت💔

الهی

عزیز دلم

سلام

خدا رحمتشون کنه

انقد این بیماری بده که همین حدسو زدم اما امیدوار بودم بگی خوب شدن

پدر منم فروردین ۹۷ بر اثر همین بیماری فوت شد

خدا نصیب هیچکس نکنه ان شاءالله

2738
الهی عزیز دلم سلام خدا رحمتشون کنه انقد این بیماری بده که همین حدسو زدم اما امیدوار بودم بگی خوب ...

روحه پدرت شاد باشه عزیزم 

خیلی بد بود بیماریش،  از اینور فوتش  خیلی سخته  خدا نصیب نکنه 

بخدا هنوز با فوتش کنار نیومدم  فقط از خدا میخوام شبا خوابشو ببینم.

روحه پدرت شاد باشه عزیزم  خیلی بد بود بیماریش،  از اینور فوتش  خیلی سخته  خدا ن ...

راست میگی عزیزم

خیلی سخته، خیلی

سعی کن تا میتونی بهش فکر نکنی

وای من اوایل همش صحنه های سختی کشیدنای روزای آخرش تو ذهنم بود

خیلی مریضی بدیه لعنتی

نباید خاطرات اواخرشو مرور کنی دوست خوبم

گاهی وقتا من براش فاتحه میخونم، بعد میگم خدایا این فاتحه رو به شکل فلان میوه ی خوشمزه که بابام دوس داشت بهش تقدیم کن

اصلا این یادآوریا خوب نیس، تو هم فکرشو نکن فقط عزیز دلم

ان شاءالله که جای همه ی باباها خوبه

راست میگی عزیزم خیلی سخته، خیلی سعی کن تا میتونی بهش فکر نکنی وای من اوایل همش صحنه های سختی کشید ...

مرسی از همدردیت عزیزم 🌹🌹🌹