1428
1411
عنوان

دارم خفه میشم از گریه

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 26 پست

عزیزم ببخشید

یه سوال که امیدوارم ناراحت نشی

پدرتون حالشون خوب شد؟

پدر منم همین بیماری رو داشتن

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹
عزیزم ببخشید یه سوال که امیدوارم ناراحت نشی پدرتون حالشون خوب شد؟ پدر منم همین بیماری رو داشتن

سلام عزیزم 

نع متاسفانه  نه ماه پیش  پدرم رحمت خدا رفت💔

❤و خدایی که به شدّت کافییست❤                       💔دلم من در طلبه عشقه پدر میسوزد💔                          بابا جان از وقتی رفتی دلم خیلی از دست زمونه شکسته  آخ بابا جان💔
سلام عزیزم  نع متاسفانه  نه ماه پیش  پدرم رحمت خدا رفت💔

الهی

عزیز دلم

سلام

خدا رحمتشون کنه

انقد این بیماری بده که همین حدسو زدم اما امیدوار بودم بگی خوب شدن

پدر منم فروردین ۹۷ بر اثر همین بیماری فوت شد

خدا نصیب هیچکس نکنه ان شاءالله

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

الهی عزیز دلم سلام خدا رحمتشون کنه انقد این بیماری بده که همین حدسو زدم اما امیدوار بودم بگی خوب ...

روحه پدرت شاد باشه عزیزم 

خیلی بد بود بیماریش،  از اینور فوتش  خیلی سخته  خدا نصیب نکنه 

بخدا هنوز با فوتش کنار نیومدم  فقط از خدا میخوام شبا خوابشو ببینم.

❤و خدایی که به شدّت کافییست❤                       💔دلم من در طلبه عشقه پدر میسوزد💔                          بابا جان از وقتی رفتی دلم خیلی از دست زمونه شکسته  آخ بابا جان💔
روحه پدرت شاد باشه عزیزم  خیلی بد بود بیماریش،  از اینور فوتش  خیلی سخته  خدا ن ...

راست میگی عزیزم

خیلی سخته، خیلی

سعی کن تا میتونی بهش فکر نکنی

وای من اوایل همش صحنه های سختی کشیدنای روزای آخرش تو ذهنم بود

خیلی مریضی بدیه لعنتی

نباید خاطرات اواخرشو مرور کنی دوست خوبم

گاهی وقتا من براش فاتحه میخونم، بعد میگم خدایا این فاتحه رو به شکل فلان میوه ی خوشمزه که بابام دوس داشت بهش تقدیم کن

اصلا این یادآوریا خوب نیس، تو هم فکرشو نکن فقط عزیز دلم

ان شاءالله که جای همه ی باباها خوبه

1401
راست میگی عزیزم خیلی سخته، خیلی سعی کن تا میتونی بهش فکر نکنی وای من اوایل همش صحنه های سختی کشید ...

مرسی از همدردیت عزیزم 🌹🌹🌹

مرسی از همدردیت عزیزم 🌹🌹🌹

عزیز دلم 🌹