2733
2734
راستش فکر کنم طلاق هایی که عروسی کرده باشن یعنی دوشیزه نباشن بله مدارک طلاقتونو ببرید تشکیل پرونده ...

سلام آتنا جان ، ۳ تا سوال دارم ازت 

اول اونکه پس از طلاق برای جدا کردن یارانه و معیشتی و ... ، اینها به حساب خودمون میاد یا باید شماره حساب پدرمون رو بدیم ؟

دوم اینکه بهزیستی بریم یا کمیته ؟ برای بعد طلاق ؟

و سوم اینکه : بعد از اونکه شناسنامه و سند طلاق رو دادیم ، برای تحقیق میان تو در و همسایه ؟ دوست ندارم بیان تحقیق چون با خانوادم زندگی میکنم نمیخوام ابروشون ریخته بشه

ممنون از اینکه پاسخ میدی 🌹

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
سلام آتنا جان ، ۳ تا سوال دارم ازت  اول اونکه پس از طلاق برای جدا کردن یارانه و معیشتی و ... ، ...

سلام عزیزم

بعد از طلاق شما یه فرد مسقل هستین که خودتون سرپرست خودتون هستید پس شماره حساب بانک رفاه به اسم خودتون بدید 

من نمیدونم مزایا و معایب کمیته چی هستن چون تو بهزیستی فقط فعالیت داشتم

برای تحقیق هم نه نمیان در و همسایه که

مدارکتو که بدی و شرایطتو بگی که مثلا بیکاری و مشکلات داری و اینها و درخواست حمایت میدی بعد اونا خودشون از بقیه ادارات مثل کمیته و بنیاد شهید و تامین اجتماعی و اینها استعلام میگیرن اگه از جای دیگه حقوق نمیگرفتی اونوقت یه مددکار میاد خونتون(ادرسی که میدی) که وضعیت زندگی تورو ببینه مشکلاتتو یا نقاط قوتتو ببینه و پرونده رو میزارن پشت نوبت اگر ردیف داشتن یعنی اگه جا داشتن میگذارنت تحت پوشش (دیگه باید پیگیر باشی تا بزارنت)

کپی همه صفحات شناسنامه و کارت ملی و همه صفحات سند طلاق رو ببر یه دفتر اسناد رسمی برابر اصل کن و شماره حساب بانک رفاه بعد ببر بهزیستی ( البته اول برو همینجوری درخواستتو بگو ببین چی بهت میگن اگه اوکی دادن بعد مدارک ببر) ♥️♥️🌺

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم بعد از طلاق شما یه فرد مسقل هستین که خودتون سرپرست خودتون هستید پس شماره حساب بانک رفاه ...

عزیزم مرسی ک جواب دادی

اگر میان واسه بازدید که هیچی

چون خانوادم که باهاشون زندگی میکنم وضعشون بد نیست

خونه پدرم دو طبقست 

من از جایی حقوق نمیگیرم

ولی فکر نکنم نتیجه بده 

چون اخرش میان خونمونو میبینن دیگه 

سلام عزیزم بعد از طلاق شما یه فرد مسقل هستین که خودتون سرپرست خودتون هستید پس شماره حساب بانک رفاه ...

عزیزم شما الانم تحت پوششی؟ چه چیزایی مهمه که تحت پوشش قرارت بدن؟ 

2728
عزیزم مرسی ک جواب دادی اگر میان واسه بازدید که هیچی چون خانوادم که باهاشون زندگی میکنم وضعشون بد ن ...

خواهش میکنم عزیزم 🌹

اخه اون خونه پدرتونه که

شما برو حالا ضرری نداره که

عزیزم شما الانم تحت پوششی؟ چه چیزایی مهمه که تحت پوشش قرارت بدن؟ 

من تحت پوشش نبودم اونجا مددکار بودم و کار میکردم

بیشتر همون وضعیت مالی اون خانم مهم بود مثلا میگفتم که جدا شدم و شغلی ندارم و تو خونه پدرم شرایط خوبی ندارم و اینا

2738