2726
عنوان

بچه ای که تازه از پوشک گرفتیم....

115 بازدید | 9 پست

برای بیرون بردنش و جاهایی که دستشویی نیست یا هر موقعیت غیر منتظره ای چیکار کنم؟چون هم تازه گرفتمش هم نمیخوام دیگه اصلا پوشکش کنم

در زمانی که وفا قصه برف به تابستان است
و صداقت گل نایابی ست
به چه کس باید گفت:با تو خوشبخت ترین انسانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بقیه هم درک دارن یه گوشه نیبریش کارشو میکنه دیگه،،چند دست لباس با خودت بردار

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

اول اینکه حتما قبل از بیرون رفتن ببرش دستشویی.بعد اینکه باید بدونی چه مدتی خشک میمونه.و بیشتر از اون بیرون نمونی.حتما بهش بگو که اگه نیاز به دستشویی داشت بگه.وقتی اومدی خونه هم فورا ببر دستشوی.و تشویقش کن که خشک بوده.

و اینکه اگه جایی ببری که دستشویی داره بهتره.

یواش یواش راه میفته.اما همیشه لباس اضافه همراهت باشه و بیرون از خونه مواظب مصرف مایعاتش باش.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
اول اینکه حتما قبل از بیرون رفتن ببرش دستشویی.بعد اینکه باید بدونی چه مدتی خشک میمونه.و بیشتر از اون ...

آخه یه وقت یه تفریحیه جایی میریم که ۲ ۳ساعت طول میکشه

در زمانی که وفا قصه برف به تابستان است
و صداقت گل نایابی ست
به چه کس باید گفت:با تو خوشبخت ترین انسانم
آخه یه وقت یه تفریحیه جایی میریم که ۲ ۳ساعت طول میکشه

من اویل سعی کردم رعایت کنم و زیاد نرم.بعد هم دیگه بچه ها عادت کردن.

درضمن تفریحگاه ها که معمولا دستشویی دارن.اگه هم جایی میری که نداره میتونی لگن بچه رو ببری باهات.😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️