2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اسفند ماه انجام دادم با اینکه سر کرد ولی خیلی درد داشت هزینه اش هم شد ۳۰۰،روز اول صورتم مثل جیگر گوسفند بود وحشتناک بود تا دو سه روز بعدش خوب شد بگو حتما آخرش ویتامین بزنه واست،یه جلسه خوب نیست اگه میخوای جواب بگیری چند جلسه بری،من که راضی نبودم البته من واسه جوانسازی انجام دادم جای جوش ندارم 

سلام به همه ی دوستان، این تجربه ی شخصی من هست از میکرونیدلینگ

من سه جلسه انجام دادن و فاصله بینشون هر یکماه یکبار بود. پوستم فوق العاده چربه، و منافد باز داشتم. اما واقعا همون بار اولی که انجام دادم، منافذم به شکل چشمگیری بسته شد. رنگ صورتم باز شد، کلا خودم متوجه شدم انگار صورتم قوام و حجم گرفته. من دوجا رفتم، یکجا قیمتش 350 بود و کارتریجش 6 سوزنه بود، خیلی هم با لطافت  سوزنها تو پوستم میرفت، اما خوب مهم اینه حسابی خون بیاد، و وجدانا مواد مزوتراپی یا کوکتلشم خوب بود.چون تعداد سوزنها کم بود، برای همین سرعت دستگاه رو حسابی بالا بردن که تعداد دفعاتی که سوزن تو پوست میره زیاد باشه.

جلسه سوم رو جای دیگه رفتتم، تعداد سوزنها 12 تا بود، سرعت دستگاهم بالا بود و 180 هم هزینه دادم و حسابی هم اسید هیالورونیک و کوکتل ضد لک و جوان کننده زدن. جلسه دوم خیلیییی خون زیاد بود، چون تعداد زونها زیاد تر بود و سرعتم که بالا در نتیجه تعداد سوزن زیاد با تعداد دفعات زیادتر نسبت به کارتریج دکتر قبلی تو صورتم میرفت. و نتیجه ای که از دکتر دوم گرفتم خیلی چشمگیر تر بود.

و این رو هم بگم، من قبلا سه جلسه لیزر فرکشنال CO2 انجام داده بودم، پیش اقای دکتر سعید کشاورز، جلسه ی اول به مدت 4 ماه پوستم اینقدر فوق العاده شده بود که اصلا باور کردنی نبود. بینهایت صورتم روشن و صاف شده بود. اما بعدش مجددا پوستم برگشت به حالت اول، بعد که جلسات دوم و سوم رو رفتم، به دکترم گفتم هیچ تغییری در منافذم ایجاد نشده و همچنین چند تا جای جوش خیلیییییییییییی سطحی هم داشتم و اونا اصلا تغییری نکرد. اما کلینیک به سیما خیلی قیمتاشون تجاریه و گرونه، من فرکشنال رو هر جلسه 350 میدادم چندین سال پیش، البته پیشونی رو فقط انجام نمیدادم.

اما واقعا از میکرو نیدلینگ راضی بودم، واقعا منافذ من رو جمع کرد، جای سطحی جوشم پر تر شده.یکی از دوستانم هم جای ابله مرغون خیلییییییییی گود و چاله چاله ای داست، ایشون اول انجام دادن و بعد که دیدم بعد یکسال چقدر چاله ها و گودی ها پر شده، و اون چاله ها به سطح پوستش نزدیک شده و داره تبدیل میشه به اسکار سطحی ، برای همین به تصمیم گرفتم منم انجام بدم، صورت دوستم واقعا وحشتناک بود. دقیقا انگار انگشت کوچیکه دست رو تو صورتش فرو کرده بودن. اما الان بعد یکسال تبدیل شده به جای جوش سطحی و البته هنوزم داره ماهی یکبار ادامه میده. 

و این بود تجربه من و دوستم درمورد میکرونیدلینگ. اینقدر برام با ارزشه که کپیش میکنم تا تو تاپیکهای دیگه هم بزارم. چون ودم واقعا بخاطر این منافذم عذاب میکشیدم. موفق باشید دوستان

لیزر موهای زاید آقایان و بانوان 
 تزریق ژل و هایفوتراپی  در کلینیک پوست و لیزر ادونیس

پلاسماجت در کلينيک پوست و لیزر ادونيس
قيمتهاي پلاسماجت براي نواحي مختلف :
بلفاروپلاستي 450 هزار تومان
رفع چروک زير و کنار چشم 350 هزار تومان
رفع خطوط بالا و دور لب 250 هزار تومانساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد