2733
2734
عنوان

برو بچه های علوم پزشکی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 59296 بازدید | 319 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزيزم من رزيدنت پوستم . دوران عمومي درس ها سنگينه ولي نه در حد تخصص ، شب بيداري زياد داره ، وقتي ميري دانشگاه تا چند سال نمي توني به چيز ديگه اي بجز دراسات فكر كني . من همش ميگم اگه أونقدر كه تو دانشگاه درس ميخونم قبلش ميخوندم رتبه تك رقمي مي آوردم . و اينكه ميگن دانشگاه قبول شي راحت ميشي كلا الكيه 😜

سلام عزيزم من رزيدنت پوستم . دوران عمومي درس ها سنگينه ولي نه در حد تخصص ، شب بيداري زياد داره ، وقت ...

سلام دریا جان ممنون از پاسخت:)

ببخشید شما رزیدنت سال چندمی؟و اینکه از تخصص سال اول و راحت قبول شدین؟

سلام دریا جان ممنون از پاسخت:) ببخشید شما رزیدنت سال چندمی؟و اینکه از تخصص سال اول و راحت قبول شدین ...

سلام عزيزم من سال دومم ، بله سال اول قبول شدم . اينكه بعد از پايان دوره عمومي امتحان تخصص رو بدي خيلي راحت تره تا بخواي وقفه ايجاد كني 

2738
پاتولوژی،طب فیزیکی، پزشکی هسته ای،😊😊

این درسته که یه متخصص پاتولوژی تنهایی نمیتونه آزمایشگاه تاسیس کنه و حتما باید3نفر باشن؟

پزشکی هسته ای بنظرتون درآمدش خوبه؟طب فیزیکی چطور؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم🏵🏵🏵

حالا تا اون زمان انتخاب رشته تخصصی مونده شما اول قبول شو 

میتونم چند تا سوال دیگه هم بپرسم؟

درسته میگن دانشجوهای پزشکی همش در حال درس خوندن هستن و تفریح آنچنانی ندارن؟و اینکه برای رزیدنتی یه رشته ی خوب باید چند سال پشت کنکور موند؟

شما اگه عقب برگردی همین پزشکی رو میخونی؟آخه خیلیا رو دیدم پشیمونن و میگن کاش دندون میخوندیم.دندونا هم پشیمونن چرا پزشکی نرفتن.دندون درساش خیلی سبک تره از پزشکی؟دارو چطور؟

عزیزم من پزشکی میخونم.بعد از کنکودم چون مطمءن بودم که رتبم خوب میشه همش ذهنم درگیر بود که پزشکی برم یا دندون.خیلی تو نت سرچ کردم و از اطرافیان و کسانیکه این رشته ها رو میخوندن پرسیدم.بعدش پزشکی رو انتخاب کردم.میتونم بگم تو این 6 سال اصلا پشیمون نیستم که اومدم پزشکی.20 بار دیگم برگردم بازم همین رشته رو میرم.چون درساش فوق العاده شیرینه و اینکه راه برای پیشرفتت کاملا بازه

سلام بچه هاااااا دیروز یاد تاپیکم افتادم گفتم بیام نتیجه رو هم بگم بعد کلی تحقیق و پرس و جو من دندونپزشکی بهشتی رو انتخاب کردم الان هم ترم اولم ممنون از لطف همتون مرسیییییییی:))))))

2706