2703
2553
عنوان

سوال درباره دکتر غدد...کمک کنید

36646 بازدید | 20 پست
دنبال یک دکتر غدد خوب هستم که برای بیماراش وقت بذاره و با اخلاق باشه و دو دقیقه ای مریضاشو از مطب پرت نکنه بیرون. دنبال یکی هستم که درباره بیماریم ازش دوتا سوال کنم جوابمو بده. حالا اسم چند تادکترو پیدا کردم و میخواستم ببینم کسی درموردشون نظری داره که منو راهنمایی کنه پیش کی برم؟
اگر پزشک خوب و عالی دیگری هم میشناسید بهم معرفی کمید درموردش تحقیق کنم:

دکتر علی محمد ملتی بیمارستان لاله

دکتر مصطفی نیلفروشان میرداماد

دکتر استقامتی مطهری

دکتر فریدون عزیزی کلینیک عرفان

دکتر معینی کلینیک بیمارستان عرفان
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
در مورد دکترهایی که اسم بردید باید بگم

دکتر ملتی را چندین باری سال 68 دیدم اصلا برای بیماران وقت نمی ذاشت و خیلی هم بد اخلاق بود.

دکتر نیلفروشان که افتضاح بود بین سالهای 68 تا 70 که مطبش چهارراه قصر بود پیشش می رفتم. هنوز داخل اتاقش نشده بودم نسخه را می نوشت و می داد دستم.

دکتر استقامتی را نرفتم و اطلاعی هم ندارم.

دکتر فریدون عزیزی را از سال 70 می شناسم و تحت نظر ایشون هستم خیلی مهربونه و به حرف بیماراش گوش می کنه ولی تازگی ها یه کم بی حوصله شده فکر کنم بخاطر بالا رفتن سن باشه.

دکتر معینی را که اصلا پیشنهاد نمی کنم یه چیزی بدتر از نیلفروشان هست.
تازگی برای پسرم پیش دکتر شاداب صالح پور رفتیم. نمی دونم بزرگسال را هم می پذیرند یا نه روی مهرش نوشته
فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان
فلوشیپ بیماری متابولیک ارثی

این شماره مطبش هست 88283919
خیلی خوشم اومد بسیار مهربون، دقیق و با حوصله بود.
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

2714
برای دختر یه سالم یه دختر عالی فوق تخصص غدد میخوام
لطفا
البته با سرچ و تحقیق دوتا اسم پیدا کردم شاداب صالح پور
و فریدون عزیز
اینا مال کودکانه دیگه؟
کار کدومشون بهتره
خدا
به اندازه باور تو
بزرگ است ...
دکترشاداب صالح پور برای بچه یکی از بستگانم فاجعه آفرید خیلی دکتر بی مسئولیتیه خیلی هم از خود راضیه.متاسفانه بعضی از دکترها به محض اینکه اسم در می کنن به دلیل مشغله زیاد خیلی بیدقت و بی مسئولیت میشن تو رو خدا بچه هاتون رو زیر دست همچین دکترهایی نبرین.

بچه های عزیز فقط محض اطلاع دیگران و اینکه مثل من ضربه از دکتر نخورید اومدم بگم دکتر عادل جاهد برخلاف تعریفها بسیار مداوا و درمونش افتضاحه مواظب باشید پیشش نرید ازلحاظ اخلاقم که داغونه و بی اعصاب

من پیش دکتر ملتی میروم خیلی دکتر خوبیه و کامل وقت میگذاره و معاینه میکنه اما بعدش باید سوال بپرسی . نیلفروشان سالها قبل رفتم افتضاح بود نه وقت میگذاره نه میرسه دارو را نوشته دستشه 

2706