2737
2734
عنوان

اعتراف میکنم من یه حسودم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1781 بازدید | 205 پست
پدر مادر کی بیعقله شما اول درست خوندن را یاد بگیر بعد اینقد داغ کن و نظر بزار شما اشتباه خوندی 

اشتباه نخوندم حرفت همین بود دیگه 

مدام حرفاتو انکار میکنی 

خوبه ک هنوز نظرت هست و پاک نشده 

پدر مادر کی بیعقله شما اول درست خوندن را یاد بگیر بعد اینقد داغ کن و نظر بزار شما اشتباه خوندی  

بابا نمیبینی با دانشگاه مشکل داره

مشخصه از کمبوداش هست😁

عمرا دو کلاس سواد داشته باشه

وگرنه حرفای نا رو اتقدر بد برداشت نمیکرد

به جان عزیزانم اصلا نیش و کنایه نزدم و فقط از روی دلسوزی مست گذاشتم

بدترین برداشت رو کرد 

چون ذهنش خرابه 

بیچاره شوهر و خانواده شوهر این افراد!

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چاله میدون! شخصیت خودت هم کاملا عیانه  بیشتر فکر خودت باش تا من

😂 باشه

من که رفتم عمرا بیام پستای مضخرفت رو بخونم دیگه ریپ نکن

که بر نمیگردم تو تاپیک ادم بی شخصیتی مثل تو

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
2728
بابا نمیبینی با دانشگاه مشکل داره مشهصه از کمبوداش هست😁 عمرا دو کلاس سواد داشته باشه وگرنه حرفای ...

تو بدترین برداشت رو کردی ک فک میکنی من با دانشگاه مشکل دارم.‌‌ 

بعدشم همون دانشگاهی ک رفتی یادت دادن هر جا خواستی شخصیت کسی رو خدشه دار کنی 

بهش بگی کمبود دار؟؟؟؟؟؟

سواد رو تو چی میبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان احساس باسوادی میکنی خودت؟؟؟؟

😂 باشه من که رفتم عمرا بیام پستای مضخرفت رو بخونم دیگه ریپ نکن که بر نمیگردم تو تاپیک ادم بی شخصی ...

اگه با شخصیتا شبیه توان من عمرا بخوام با شخصیت باشم 

خب این کجاش نوشته پدر مادرت بی عقلن 

پستت خطاب ب منه دیگه اینو تو تاپیک من گذاشتی از این واضح تر؟؟؟؟؟؟ حتی اگه کلی هم بگی بازم روی صحبتت با استارتره 

چرا حرف میزنی و بعد قبول نمیکنی 

2738
اگه با شخصیتا شبیه توان من عمرا بخوام با شخصیت باشم 

ببین عزیزم بعنوان خواهر از من قبول کن حداقل بعنوان کسی که چنتا پیرهن لیستر از تو پاره کرده اول باید رو شخصیتت خودت خیلی کار کنی من اوایل عروسیم خیلی مشکل داشتم خیلی تلاش کردم که زندگیمو نجات بدم همه راهی رفتم مشاوره کلاس کار هزار راه رفتم خودمو خیلی تغییر دادم الان زندگیم ثابت شده شوهرمو دوست دارم زندگیم عالی شده چون خودمو عوض کروم توام از حالا شروع کن ببین شوهرت چقدر تغییییر میکنه 

پستت خطاب ب منه دیگه اینو تو تاپیک من گذاشتی از این واضح تر؟؟؟؟؟؟ حتی اگه کلی هم بگی بازم روی صحبتت ...

واقعا بدبینی داری مگه من با شما مشکل دارم مگه ادم شوهرتم من کلی گفتم واقعا دیدتو عوض کن