2410
2553
عنوان

بارها در موردش تاپیک زده شده اما کافی نیست!

| مشاهده متن کامل بحث + 4385 بازدید | 371 پست
میدونی چرا من دلم پره؟ چون میبینم دختر ۹ساله که انگشتای پاهاش توی زمستون از کفشش زده بیرون چجوری به ...

چقدر وجدان بیداری دارین عزیزم شما

کاش همه مثل شما بودن

خوشبختی از آن کسی است که دیگران را خوشبخت سازد. "گاتها، هات43، بند1" 
شاید هیچوقت پولدار نشن. آیا باید آرزوی بچه دار شدنو به گور ببرن؟ آیا باید یک عمر با حسرت به بچه های ...

منظورش اوناییه که هیچی ندارن حتی حداقل هارو

بعدشم کسی که بچه نداره که نمیمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقدر از این موردا میبینم که حالم به هم میخوره از فکر نکردن اینا یکیش رو مثال میزنم طرف خونه ش فق ...

بعضیا نمیدونن چطوری نباید باردار بشن مثلا یه زنه بود میگفت نمیدونم چرا اینقدر بچه زیاد میارم 🙄🤐یا پول ندارن چیز میز بخرن جلوگیری کنن

جامعه باید شرایط زندگی راحت و واسه همه فراهم کنه نه این که مردم به خاطر جامعه از طبیعی ترین و انسان ...

خب وقتی جامعه و دولت ما ناکارآمده چیکار میشه کرد

2456
دلیلش فقط ی جمله است،   (سطح توقعات آدما از  زندگی متفاوته ) یکی سیسمونی  پنجاه میل ...

عزیزم چرا موضوع تاپیکو خوب نمیخونین؟ 

حداقل ها از نظر همه نوع قشری مد نظر من بود که متاسفانه دوستان نمیدونم چرا درست نمیخونن

میدونی چرا من دلم پره؟ چون میبینم دختر ۹ساله که انگشتای پاهاش توی زمستون از کفشش زده بیرون چجوری به ...

بعضی ها هم به خاطر پز و چشم و هم چشمی بچه دار میشن فکر میکنن مثلا بچه ش پسر شده فقط ایشون قابلیت پسردار شدنو داره زاییدن رو فقط او بلده و یه جور افتخاره که پسر آورده زنداداش من دو تا دختر و یه پسر داشت 45سالش بود داداشم هم نزدیکای پنجاه  هی به ما میگفت داداشتون بچه دار نمیشه من بچه میخام خلاصه آخر حامله شد یه پسر دیگه آورد الان پسره چهار پنج سالشه اون یکیا دیپلمم گرفتند و دانشحوان سه تا دیگه از زنداداشام چون دیدن اون بزرگه هی پز پسر و پسر زا بودنشو میده رفتند حامله شدن پسر آوردن اونا هم شرایط مالی خوبی نداشتن فقط روی جاری رو میخاستند کم کنن حالا من یه دختر دارم وقتی میبینمشون سریع بلند میشن به خودشون و پسراشون اسفند دود میکنن و میگن بعضیا توانایی پسر آوردن و بچه دار شدنو ندارن چشممون میزنن 

خلاصه میخام بگم چه قد بعضی ها افکار سخیفی دارن وبرای اینکه جامه عمل بپوشن به افکارشون یکی دیگه رو هم بدبخت میکنن  

بعضی ها هم به خاطر پز و چشم و هم چشمی بچه دار میشن فکر میکنن مثلا بچه ش پسر شده فقط ایشون قابلیت پسر ...

آخ اخ اخ اخ که چه ادمهای بی اعتماد به نفس و بیچاره ای هستن!!

نمیدونم زندگی رو توی چی میبینن!!!

اینقدرررر دلم میخواد ببینم مثلا پسر میخواد چیکار کنه براشون!

واقعا گناه دارن اینجور ادما

هیچوقت معنی زندگی رو نمیفهمنن!

بعضیا نمیدونن چطوری نباید باردار بشن مثلا یه زنه بود میگفت نمیدونم چرا اینقدر بچه زیاد میارم 🙄🤐یا ...

اولا که بهداشت وسایل جلوگیری رو رایگان بهشون میده

دوما که مطمئن باش ۹۰درصدشون دروغ میگن!من باهاشون سر کار دارم!

بعدش هم پول نداره ۵۰۰تومن یه بسته قرص بخره ولی میتونه یه بچه بیاره با این همه مخارج😐😐

البته واقعا بعضیا هیچ نوع جلوگیری بهشون نمیسازه  دلوتم که لوله بندی رو ممنوع کرده

2714

رونالدو سلنا گمز  جاستین بیبر بی پدر بزرگ شد و مادرش کم سن بود.فک کنم ادیسون باباش معتاد بود تحقیق نکردم..یه خواننده معروف دیگم بود یادم رفته..

اینارو هویجوری گفتم

ولی در کل راست میگی 

ولی خیلیا اتفاقی بارداریه ناخاسته..یام معتادن اهمیت نمیدن.....بعضیام دارنو میارن..اعصابو پول ..یا یکی ازین دو هم کافیه اعصاب که باشه تربیتم هست

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺

سلام من تابحال زندگینامه خیلی از دانشمندا وورزشکارا و افراد موفق (از هر نظر )  حتی میلیاردر  رو خوندم که از خانواده هایی بسیاااار فقیر بودن .میشه حق بچه دار شدن و زندگی رو از کسی بخاطر فقر گرفت؟

پس چیزی که متمایزشون کرده فقر نبوده بلکه تلاش و توکل و پشتکار بوده .