2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
قبلش نمیزدم اصلا بعد رفتم دکتر سینره داد ولی اثری ندارد داروهاشم استفاده کردم ولی هیچی نشد

سعی کن کرم های حاوی هیدروکینون استفاده نکنی چون خیلی برا پوست ضرر داره و اثرش موقتی هست کرم ویتامین سی مارک سی گل شنیدم خوبه ماسک آبلیموی تازه هم کمرنگ میکنه در ضمن استفاده از یه ضد آفتاب مناسب هم کمک میکنه من ضد آفتاب پریم میزنم 

واقعا اینا اثر دارن؟

ویتامین سی مخصوص ازبین بردن لک عزیزم 

فقط مارک خوب بخر 

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل

من یه هفته س شروع کردم هرشب گلاب میزنم صورتم...

ینفر هم برام ترکیب چند تا روغنه درست کرده بعنوان ضدافتاب میزنم.

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
واقعاااااا😍😍 شما خودت این کارو کردی؟

البته من خیلی لک ندارم ولی اسفند ماه احساس کردم کمی صورتم تیره شده از ۲۰ اسفند شروع به خوردن خاکشیر کردم میگن برای لکهای کبدی عالیه والان حس میکنم روشنتر شدم البته همین طور تا حالا ادامه دادم مقدار زیاد میشورم تو کیسه های کوچیک بسته بندی میکنم برای هر وعده توی فریزر میزارم هر روز صبح یه بسته استفاده میکنم میتونی با کمی عسل یا نبات هم شیرینش کنی

2706