سیب زمینی آب پز😎

یکمی نگاه کن به پوست لطیفم 💕 به چشای درشتم موهای نحیفم 💕 یکمی لمسم کن 💕 یکمی درکم کن 💕 من قویم بهم نگو ظعیفم💕 یکمی حسم کن💕 یه کوچولوبوسم کن💋 دخترم ناز دارم💕 یکمی لوسم کن💕

منم میخوام 

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 
منم میخوام 

اسمت😓

یکمی نگاه کن به پوست لطیفم 💕 به چشای درشتم موهای نحیفم 💕 یکمی لمسم کن 💕 یکمی درکم کن 💕 من قویم بهم نگو ظعیفم💕 یکمی حسم کن💕 یه کوچولوبوسم کن💋 دخترم ناز دارم💕 یکمی لوسم کن💕

سویق گندم هم خیلی تاثیرداره اول صورتو چاق میکنه بعد کم کم اندام ها چاق میشن. حالا چااااق هم نشه پر میکنه یخورده. سویق رو عطاری ها دارن

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر با دیگرانش بود میلی، چرا ظرف مرا بشکست لیلی

باید نرمش و ورزش های صورت و انجام بدی مثلا دهنتو پر از هوا کنی و نگه داری یهو آروم آروم خالی کنی 

یا مثلا بادکنک فوت کنی 

سیب قرمز آب پز بخور 

سسب زمینی سرخ کرده بخور یه ارایشگز میگفت به عروسامون میگیم میخورن

خدایا حال دلمونو خوب کن 

آب سیب زمینی یا خود سیب زمینی رو رنده کن همیشه بعد از حمام که روزنه های پوستت بازه بزار رو پوست صورتت نیم ساعت بمونه بعدش با آب سرد بشورش ظرف یه ماه صورتت پر میشه.... 

ولی صورت لاغر قشنگ تره 😊

مردها به سرعت عاشق می‌شوند و به همان سرعت هم آدم را ترک می‌کنند
مردوچه به ای کارا.؟؟؟!!!!!!

انقد ک ای مردا ب خودشون میرسن ب بوته شلغم برسی هلو میده😆

شوخییییییی بودااااا نریزی سرم پسر خوب😂😂

عزيز چطوري جوانه گندم درست كنم خودم!؟

من فروشگاه میخرم ...تو خونه هم میسه گندم چند روز خیس کنید بعد بزارید جونه بزنه مثل سبزه عید ولی اماده ها بهتر هستن همه فروشگاه ها دارند بسته بندی 

میدونم روزای خوبم میرسه    
اسمت😓

خیلی ضایع هست خدا شوهرمو نکشه اون واسم فعال کرده این اسم مزخرف رو هم گذاشت گفت بعداً میتونی عوض کنی مث اینکه نمیشه 

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 
آب سیب زمینی یا خود سیب زمینی رو رنده کن همیشه بعد از حمام که روزنه های پوستت بازه بزار رو پوست صورت ...

صورت پر هم قشنگه😉

بستگی ب فیس داره