2737
2734
عنوان

مامانا بنظرتون پسر عصبیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 34 پست

منم میگم عصبی بودن ارثیه ولی زیاد حساس نشو بش سعی ‌هم نکن بخوای جلوشوبگیری ک بدتر میشه فقط بش عکس‌العمل نشون ندین مثلا نخندین .....منم پسرم اینجوریه.ولی انتقام ترو اون ازمادرشوهرت میگیره دگ😉

بعدازازدواج؛هیچ‌سرکشی‌عاقل‌نمیشه، هیچ‌معتادی‌ترک‌نمیکنه،هیچ‌افسرده‌ای به‌وجدنمیاد...لطفامردم‌رو‌اسیرمریضاتون نکنید.

عزیزم ارثی هم اگه باشه بالاخره قابل کنترله

بچه ها همشون از این کارا میکنن

شما واکنش خاصی نشون نده چون عادت میکنه،یاد میگیره با عصبانیت میتونه به خواستش برسه

هرموقع داد زد و خودشو کوبید زمین بگید تا وقتی اینکارارو میکنی و داد میزنی من نمیفهمم چی میگی و چی میخوای آروم باش و بگو چی میخوای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا ۲ سالگی بچه چیزیو ک میخاد تا جایی ک مقدوره باید بهش بدی یا انجام بدی چون چیزی درک نمیکنه از اینک ...

بله درسته 

وای خب اخه یسری چیزارم واقعا نمیشه داد مثلا پسر من گریه میکنه چاقو رو میخاد 😐😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
عصبی بودن ارثی نیس خخخخخ

😂اره همون😂خواب تو چشام بود 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2731

به هیچ وجه به قشقراش توجه نکنید. نه مثبت نه منفی هیچ واکنشی نشون ندید. ولی وقتی داره کسیو میزنه یا گاز میگیره خیلی آروم ولی مقتدر جلوشو یا دستشو بگیرید و نذارید بزنه هیچ کسو. آروم آروم دستش میاد. اگه مادر و مادرشوهرتونو دوست نداره اصلا مجبورش نکنید که با اونا ارتباط برقرار کنه. حتی الامکان ازشون دور باشه. به مرور بهتر میشه. نگران نباشید.

خودتو و شوهرت عصبی میشین تو خونه اگه آره پس بچه م یاد گرفته.یا مثلا وقت میذاری باهاش بازی کنی و ببریش بیرون؟بچه یه ساله فقط به محبت و توجه نیاز داره یه مدت باهاش راه بیا و نذار لج کنه چون بدتر میشه

من می توانم  

منم شنیدم میگن طبیعیه چون میخان جلب توجه کنن اگه به کاراش توجه نشون بدی همیشه همون کارو انجام سرشو میکوبه زدن.... بقیه هم طبیعیه حتما کاریو کردن که خلاف میلش بوده زبون که نداره اونطوری واکنش نشون میده .

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
2738
عزیزم ارثی هم اگه باشه بالاخره قابل کنترله بچه ها همشون از این کارا میکنن شما واکنش خاصی نشون نده ...

منم دقیقا به پسرم همین میگفتم یاوقتیبا گریه وداد چیزی میخواست میگفتم نمیشنوم اروم ترصحبت کن ببینم چی میگی 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

من از ی روانشناس شنیده بودم وقتی بچه خودشو میزنه به هر نحوی تو این سن نباید محلش بدی دوبار که نگاش نکنی از سرش میوفته..

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺

عصبی که هست آره. بچه یک ساله اصلا زدن رو کی یاد گرفت. بچه ها معمولا از ۲ سالگی زدن رو یاد میگیرن

و عصبی بودن هم یک مقداری ارثیه ولی قابل کنترله. 

پسر من همین مدلی بود. ولی دست بزن نداشت تو اون سن. الان ۶ سالشه. هنوز عصبیه اما نه به شدت قبل. هنوز بعضی اوقات از کوره در میره 😂

من و پدرش فوق العاده آرومیم. اما مامان و برادرم فوق العاده عصبی ان. 

ای جونم منم پسرم ی سالشه گاهی ازن کارارو میکنع فقط سعی کن عادتش ندی کارهاشو با گریه پیش ببره یا هرچ ...

مرمری جون شما قبلا هم تو تاپیک من بودی گفته بودم که پسم چهاردست وپا نمیره

پسر من وزنگیریش ثابت شده دوسه ماهه 9100وزنش75قدش

مرمری جون شما قبلا هم تو تاپیک من بودی گفته بودم که پسم چهاردست وپا نمیره پسر من وزنگیریش ثابت شده ...

اره عزیزم 

تازه یاد گرفته چهاردستو پا برهاصلا خیال راه رفتن نداره😩😩

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706