2726
عنوان

دختر نشدن جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 57 پست

سالم باشه بعد دوس دارم بچه اولم پسر باشه تا بتونه از خواهر و برادراش محافظت کنه 😙😙😙

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما چون تا حالا پسر نداشتیم نمیدونم چ مزه ایه😋😋 ولی دختر داشتیم ناز بوده نااااااز

در عوض خانوادم همه پسر زان .برا ی دختر میمیرن .الان همه وقتی میخوان مثلا بگن بچه من یا خواهرم میگن دخترای شما😐😐😐😯

الهی دقیقا عین من

ایشالا هرچی ب صلاحمونه باشه

خانواده همسرم پسرزا هستن 

من زیاد امید ندارم

۱۰تا پسر ۳تا دختر فقط خب خیلی کمه

ب منم میگن دلخوش نکن

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2728
در عوض خانوادم همه پسر زان .برا ی دختر میمیرن .الان همه وقتی میخوان مثلا بگن بچه من یا خواهرم میگن د ...

من اگه پسرشه خداروخیلی شکر می کنم خیلی زیاد

ولی اگه دختر شه خدا منو ب بزرگترین ارزوم رسونده

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

من خودم از اون آدماییم که  برام فرقی نداره، و دوس دارم از دو جنس داشته باشم و الان نی نی تو دلیم پسره و برا بعدیم میخوام دختر بشه که جنسم جور بشه، ولی ولی ولی خیلی ببخشیدا ولی اگه الان میگفتی پسر میخوام و حتی حاضرم براش برم ای وی اف همه میومدن میگفتن مگه عصر حجر؟ و فلان......😐

خوب آی وی اف هم ممکنه کلی هزینه کنی و دختر جاگذاری کنن برات ولی نگیره. 30 درصد فقط امکان موفقتیش هست

درسته اگه دکترم بگه که احتمال رژیم و ای وی اف یکیه رژیم روانتخاب میکنم .بیمه هزینه ای وی اف رو میده

من خودم از اون آدماییم که  برام فرقی نداره، و دوس دارم از دو جنس داشته باشم و الان نی نی ...

اخه فرق داره برا کسی که از سر فقر دختر دختر بخواد یا از سر تعصب 

میترسم نخوامش  اگه پسر بشه اصلا پسر دوس ندارم

دقیقا مثل من.اما مادرشوهرم خیلی دعوام کرد گف ناشکری نکن.خداروشکر الان دختر دارم.

اما فامیل شوهرم پسردارن و پسر دوستن.برعکس فامیل من عاشق دخترن و بدپسسسسسسسسر.یعنی بددددددددد

ناشکری نکن گلم.ان شاءالله سالم و صالح باشن.وگرنه ی ناخنش رو هزارتادکتر نمیتونن درست کنن

2706