2737
2734

۱۱اردیبهشت تولدهمسرمه ۸تابادکنک معمولی جنس خوب گرفتم‌سفیدقرمزدوتاهم قلب قرمزبادکنک فویلی هم عدد۳۰گرفتم به نظرتون اتاق خواب تزیین کنم یاتوپذیرایی

من عضوتازه واردنیسم قبلاهم کاربری داشتم ولی به لطف فلش کردن گوشیم وفراموشی رمزکاربریم حسابم ازنی نی سایت پاک شده پس لطفاهی نگیدتازه وارداازاین تایپیک هاازاین حرفها...😕😕

شامم پیتزا،همراه ژله ودلستروسالادکاهو.کیک هم خودم درست میکنم کادوهم نگرفتم دیگه پولم نمیر👴👴سه🙈🙈🙈

من عضوتازه واردنیسم قبلاهم کاربری داشتم ولی به لطف فلش کردن گوشیم وفراموشی رمزکاربریم حسابم ازنی نی سایت پاک شده پس لطفاهی نگیدتازه وارداازاین تایپیک هاازاین حرفها...😕😕

عزیزم ببخشیدا اما واسه این مردا هیچ کاری نباید بکنی

اما اگه میخوای بکنی اتاق خواب لطفا تزئین نکن اینجوری یعنی من دهن باز افتادم که تو بیای منو عاه...قشنگ هال رو تزئین کن بعدشم یه میز شام دونفره بچین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرتون چی کنم اتاق خواب تزیین کنم یهوببرم غافلگیربشه بعدشام یااینکه پذیرایی تزیین کنم لامپاروخاموش کنم اومدغافلکیربشه

عزیزم ببخشیدا اما واسه این مردا هیچ کاری نباید بکنی اما اگه میخوای بکنی اتاق خواب لطفا تزئین نکن ای ...

اون پارسال منوواسه تولدم وسالگردازدواجمون  بردترکیه حالاهم من دیگه این کارازدستم برمیاد

2738
بنظرتون چی کنم اتاق خواب تزیین کنم یهوببرم غافلگیربشه بعدشام یااینکه پذیرایی تزیین کنم لامپاروخاموش ...

بنظرمن اتاق خواب جالب نیس پذیرایی بهتره

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

من واسه تولدش شام پختم و  کیک شب تو سالن رو تزیین کردم شمع ءداشتم کیک و چیزای دیگه رو هم گذاشتم رو میز وقتی اومد غافلگیر شد شام و دسر و این چیزا رو هم رو میز تو آشمزخونه چیده بودم

عزیزم ببخشیدا اما واسه این مردا هیچ کاری نباید بکنی اما اگه میخوای بکنی اتاق خواب لطفا تزئین نکن ای ...

خب اشكالش چيه شوهرشه حتي اگه بگه قشنگ بيا و.... هيچ ايرادي توش نيست 

من باشم تولد دو نفره باشه اتاق خواب تزيين ميكنم با شمع و بادكنك از دم در ورودي شمع بزار تا اتاق  ...

اتاق خواب میگم نگه دارم برای سالگردازدواجمون چون شمع هم بزارم پسرم نمیزاره بمونه که

چقد زشت حرف میزنی! 😐

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
من واسه تولدش شام پختم و  کیک شب تو سالن رو تزیین کردم شمع ءداشتم کیک و چیزای دیگه رو هم گذاشتم ...

نمیدونم چی کنم اصلا.😢😢😢توپذیرایی بادکنکام روبزارم بعدجلوش یه میز روش هم خوراکی کیک ژله 

2706