2737
2739

به خاطر تهوع شدیدی که داشتم دکتر زنان این قرص و بهم داد الان خیلی بهترم اما نگرانم روی بچه تاثیر بد بزاره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر که چیز بد نمیده...

آخه الان توی نت خوندم تاثیرش بر جنین مشخص نشده و خیلی تاکید کرده اگه این قرص و میخورید و باردار هستید با دکترتون در میون بذارید ....در صورتی که دکتر زنان میدونست من باردارم و به خاطر بارداری تهوع دارم

2731

اگه دکتر داده بدون نگرانی بخور ولی خب بازم روزهایی که بهتری نخور دکترم به منم دمیترون داده روزهایی که خیلی خرابم میخورم روزهایی که یه کم تهوع دارم تحمل میکنم میگم الکی دارو نخورم

محتاجم به دعا
2738
خدا حفظش منه عزیزم....الهی بگردمش گوگولیرو

حدانکنه عزیزم

انشاالله بچه ات به سلامتی بیاد بغلت

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

من دکترم دو تا قرص بهم داد. گفت وقتی حالت تهوع داری اول ویتامین ب 6 بخور اگ خوب نشدی اندانسترون بخور. اوایل ویتامین ب6 میخوردم اما الان تحمل میکنم همونم نمیخورم. 

عشق مامان بی صبرانه منتظرم بیای و ارام جانم بشی نفس مامان.برای پسرم و خودم دعا کنید.
2706