2733
2734
عنوان

همه چیز درباره زندگی در استانبول

33768 بازدید | 48 پست

سلام به روی ماه همتون 

این چند وقت خیلی ها بفکر مهاجرت هستن و البته اسونترین راه رو برای مهاجرت انتخاب کردن زندگی در ترکیه و شهر استانبول می دونن من با توجه به تجربیاتی که دارم و مدتی زندگی در اونجا و داشتن اقامت به سوالاتتون در این مورد پاسخ میدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هزینه زندگی در اونجا چقدره؟بالاس ؟هزینه خرید خونه و خوراک .... و اینکه اقامت چطور میدن؟و برای زندگی چطوریه؟

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   
2728
هزینه زندگی در اونجا چقدره؟بالاس ؟هزینه خرید خونه و خوراک .... و اینکه اقامت چطور میدن؟و برای زندگی ...

برای گرفتن اقامت شما باید یه فرم اینترنتی در اداره مهاجرت پر کنید و مدتی بعد به شما زمان مصاحبه میدن در زمان مصاحبه حتما باید منزلی اجاره کرده باشید تا ادرس اون رو قید کنید و برگه اقامتتون به همون ادرس بیاد و نباید از خاک ترکیه خارج بشین 

وای من یه عالمه سوال دارم

چون شوهرم بدجور عزم مهاجرت به ترکیه داره

عزیزم در درجه اول از فرهنگشون بگو بی زحمت 

مثلا دور از جون فرهنگ مردم ایران اخیرا بشدت بد شده اونجا چجور هست 

آیا واقعا فرهنگ مردمانش مثل فیلم هایی که تو جم پخش میشه هست؟؟؟؟؟؟؟

دوم اینکه چه مشاغلی اونجا بیشترین درآمد رو دارن؟؟؟

من رشته ام حسابداری هست 

جایگاه رشته حسابداری چجوری هست؟؟

هزینه های زندگی رو با ایران مقایسه کن

بپرس عزیزم  

عزيزم من براي سال ديگه اگر اگر ازدواجم جور بشه ميخوايم براي فيلم برداري فرماليته عروسي بريم استانبول. حالا 2 تا گزينه داريم. اينكه با پكيج هايي كه خود اتليه ها برگزار ميكنن بريم. اما نامزدم ميگه بزاريم يكي دو هفته بعد از عروسي كه ميريم ماه عسل اونجا فيلم بردار پيدا كنيم. كه تايممون بيشتر باشه واسه تفريح.

ميخواستم بدونم اونجا كسي رو سراغ دارين كه فيلم برداري عروسي انجام بده؟ و البته ارايشگر هم لازمه. هزينه هاشم اگه ميدونين ممنون ميشم بگين چقدره؟

2738
وای من یه عالمه سوال دارم چون شوهرم بدجور عزم مهاجرت به ترکیه داره عزیزم در درجه اول از فرهنگشون ب ...

نه عزیزم مردم اونجا اونقدر سرگرم کار و پول در آوردن هستن که فرصت این کارها رو ندارن اونقدر توی دیسکوهاشون ایرانی هست ترک نیست و در کل ادماهای خوبی هستن 

البته انواع دیگری هم در اونها وجود داره که بسیار بدجنس و مادی هستن 

عزيزم من براي سال ديگه اگر اگر ازدواجم جور بشه ميخوايم براي فيلم برداري فرماليته عروسي بريم استانبول ...

حق با همسرتونه بهتره زمان بیشتری برای اینکار بگذارین توی اینستا سرچ کنید یکسری شرکتها و بندها اینکارو انجام میدن 

2706