2737
2734

من دو سه ماه قبل به یکی از دوستام ؛ خواهر شوهرمو معرفی کردم برای داداشش. انصافا خانواده خوبی ان.

ازون ور مادرشوهرم اینقدر اینارو سر کار گذاشت. ینی مثلا میکفت من جمعه یهتون خبر میدم ؛ جمعه زنگ نمیزد نتیجه رو بگه!

دوستم بهم میگفت بابا بگید بالاخره چی شد؟ ما بیایم نیایم؟ چون بایپ برنامه ریزی میکردن برای رفت و آمد. یک مقدار مسیرها دور بودن از هم.

بماند که خواهرشوهرم اولش خیلیی خوشش اومد ولی بعد زد زیر حرفاش و‌هرچی تو خواستگاری قبول کرده بودو زد زیرش؛ یهویی ام در کمال ناباوری جواب منفی داد و بعد یه ماه الافی دوستم اینا؛ جواب منفی عایدشون شد.

حتی همسرمم کفرش گرفته بود میکفت مامان اینا خواستگارن برده که نیستن اینجوری از رو شیکم سیری برخورد میکنین. نمیخواید بگید نمیخوایم.

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.

دیگه کسیو معرفی نکن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم یبار یکی و ب خواهرشوهرم معرفی کردم ب چیز خوردم راضی شدم دخترهم اخرش گفت عقایدمون بهم نمیخوره بعد سه ماه 

تازه پشت چشمم برا من نازک میکرد 

درکل واسه هیچ کدوم از اعضای خانواده شوهر نباید وایه امر خیر قدم برداشت چون تهش ادم بده میشی دعوا کنن تو معرفی کردی 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

من بهم ثابت شده هیچوقت نباید کسی رو معرفی کنی و واسطه شی

اونوقت شما خواهر شوهر معرفی میکنی؟!فردا پس فردا هرچی بشه شما رو مقصر میدونن

بهتر که نشد

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!
2706