2726
عنوان

قد پسرم

854 بازدید | 49 پست

سلام عزیزان پسرمن یک سال ونه ماهشه قدش 83سانته جزصدک بیست، هست، خیلیم به تغذیش میرسم اماقدش بلند نمیشه. شماراهکاری دارین؟ بنظرتون نیازهست دکترغددببرم؟ قدخودم 163قدشوهرم 170.داداشای خودمم 180

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

تو یه همایشی خواهرم بود گفته بودن بهترین چیز برای رشد قد بادام زمینیه‌. خودم هم یک مدت هر روز به پسرم ده بیست تا دونه حداقل ، می دادم همه می گفتن یه کم قد کشیده

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو همین جا خوندم میگفتن بادام بخوره موثره نمیدونم ولی درکل دکتر ببری بهتره

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2728
تو یه همایشی خواهرم بود گفته بودن بهترین چیز برای رشد قد بادام زمینیه‌. خودم هم یک مدت هر روز به پسر ...

بادام زمینی یا بادام؟چون بعضیا الرژی دارن به بادام زمینی

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

۱۶۳+

۱۷۰

___

۳۳۳÷

۲

____

۱۶۶/۵+

۶

______

۱۷۲/۵ ======> قد پسر شما 

میشه متوسط به عنوان یه مرد

قد یه مساله کاملا ژنتیکی هست ولی با یه سری حرکات و مصرف لبنیات و داروهای هورمونی میشه کمی افزایش قد داشت

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
۱۶۳+ ۱۷۰ ___ ۳۳۳÷ ۲ ____ ۱۶۶/۵+ ۶ ______ ۱۷۲/۵ ======> قد پسر شما  میشه متوسط به ع ...

مال ما رو هم حساب میکنی؟😁من ۱۷۰ شوهرم ۱۷۸

😄 باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
تو یه همایشی خواهرم بود گفته بودن بهترین چیز برای رشد قد بادام زمینیه‌. خودم هم یک مدت هر روز به پسر ...

هرروزبهش کره بادام زمینی وخودبادام زمینی میدم 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
اصلا نیازی نیست، قدش نرماله  بچه ها خیلی متفاوتن و میبینی بعضی بچه ها تو یک سال اول قد میکشن خ ...

میگه طبیعیه توبلوغ قدمیکشه اماقبول ندارم حرفشومیترسم دیربشه 

۱۷۰+

۱۷۸

____

348÷

۲

______

۱۷۴

۱۷۴ + ۶  اگه فرزند پسر =۱۸۰

۱۷۴ _۶ اگه فرزند دختر = ۱۶۸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۷۰+ ۱۷۸ ____ 348÷ ۲ ______ ۱۷۴ ۱۷۴ + ۶  اگه فرزند پسر =۱۸۰ ۱۷۴ _۶ اگه فرزند دختر ...

ممنون😍

2706