2733
2734
عنوان

کیا سرکلاژ شدن

326 بازدید | 16 پست

توروخدا بیاین کمک

من طول سرویکسم رو زده 5 مثبت منفی 37

دوقلو باردارم دکترم گفته باید سرکلاز بشی

خیلییی میترسم

میگه بیهوش نمیشی حلقه میزارم

توروخدا کسی انجام داده بگه چقد درد داره

من کلا از فضای مطب و بیمارستلن فشارم میره بالا

منم یه سوال دارم کسی که سرکلاژ میکنه میتونه مسافرت خارج از کشور بره ؟

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم فقط میدونم دکترم بینهایت بهم استرس میده و همش میگه استراحت مطلق

آره عزیزم استراحت کنی خیلی برات بهتره خدایی نکرده بچه هات زودتر از موعد به دنیا نیان کلی عذاب بکشی

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 
2731
عزیزم سرکلاژ درد داره؟ من خیلی میترسم

من که بیهوش شدم اصلا نفهمیدم کی عمل شدم چیز خاصی نیست البته من به روش حلقه نبود

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 
من که بیهوش شدم اصلا نفهمیدم کی عمل شدم چیز خاصی نیست البته من به روش حلقه نبود

من هرچی گفتم بیهوشم کنه قبول نمیکنه

واسه همین وحشت زده ام

من حتی معاینم کرد یه بار کلی جیغ زدم و گریه کردم

من هرچی گفتم بیهوشم کنه قبول نمیکنه واسه همین وحشت زده ام من حتی معاینم کرد یه بار کلی جیغ زدم و گ ...

یعنی بی حسی هم نمیکنه؟

2738

منم ۳۷بودم

دکترم سرکلاژ نکرد

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

من شدم

از عمل که‌هیچی متوجه نشدم چون بیهوش بودم ولی بعد عمل کمرم و شکمم درد میکرد  ولی فقط یه ساعت بعدش خوب شدم کمی هم خونریزی داشتم یه روزم تو بیمارستان بستری بودم 

در هرصورت محیط بیمارستان و اتاق عمل استرس خودش رو داشت 

خدایا شکرت ♡♡
من شدم از عمل که‌هیچی متوجه نشدم چون بیهوش بودم ولی بعد عمل کمرم و شکمم درد میکرد  ولی فقط یه ...

به من گفته بیهوشت نمیکنم

هزینت چقد شد؟

بیمارستان دولتی بودی یا خصوصی

هفته چند عمل کردی

به من گفته بیهوشت نمیکنم هزینت چقد شد؟ بیمارستان دولتی بودی یا خصوصی هفته چند عمل کردی

اکثرا بیهوش میکنن حالا باز دکترت بهتر میدونه 

من ۱۴ هفته و ۵ روزم بود خصوصی رفتم ۱۴۲۰ شد آزاد 

خدایا شکرت ♡♡
2706