2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بعد رويش هم داشتي؟

ب نظرم خوبه زودتر از قرصو شامپو اینا جواب میده 

من خودم قبلش برام دو دره دارو اینا داد و شامپو بعدش پی آر پی برام کرد گفتش چن ماه دیگه ازش بگذره بازم باید پی آر پی که من دیگه ادامه ندادم

مال من ب خاطر  تغذیه نادرستم بود بود که بعدش خداروشکر با همون تغذیه دیگه موهام خوب شدن

تو رویای واقعی زندگیمی    

برا من جلوی ریزیش بیشترو گرف

ولی خیلی خوبه هآ خون گیری میکنه ازت بعد خونتو سانتریفیوژ میکنه و اون پلاسما بالای خونتو به ریشه های موهات تا سر تا سر سرت تزریق میکنه 

زودتر جواب میگیری چون سلول های رشد مورد نیاز مو رو تزریق میکنه که تو پلاسماست

تو رویای واقعی زندگیمی    
ب نظرم خوبه زودتر از قرصو شامپو اینا جواب میده  من خودم قبلش برام دو دره دارو اینا داد و شامپو ...

خب خداروشكر 

من ريزش موهام قطع بشو نيست از داروها استفاده كردم فك كنم زمان پي ار پي باشه دكتر گفت مزوتراپي و پي ار پي مكمل هم هستن موهاي كركيت ظخيم ميشه من بخاطر هزينش دودلم ميگم برم انجام بدم بعد جواب نگيرم افسرده تر ميشم ميخام موهام فقط مثل قبل بشه همين نه بيشتر فقط ميخام رويش داشته باشه

برا من جلوی ریزیش بیشترو گرف ولی خیلی خوبه هآ خون گیری میکنه ازت بعد خونتو سانتریفیوژ میکنه و اون پ ...

عزيزم مرسي منو نجات دادي با كمكت بخدا حالم خيلي بد بود 

برا من جلوی ریزیش بیشترو گرف ولی خیلی خوبه هآ خون گیری میکنه ازت بعد خونتو سانتریفیوژ میکنه و اون پ ...

كجا رفتي انجام دادي؟ 

مطمئني بعد تموم شدن دورش برنميگرده ريزشت؟ البته ميدونم كه به سبك تغذيه و ويتامين و هورمون هم بستگي داره

2706