2737
2734
عنوان

علت جوش های ریز روی بدن نوزاد

18496 بازدید | 8 پست

سلام مامانای عزیز من پسر نه ماهه دارم پنج روز که کشاله پاش جوش ریز و یه جوش شبیه کهیر و اطراف آلت و مقعدشم جوش ریز زده و امروز دیدم این جوش های ریز پهلوی راستش و اطراف شونه اش هم زده من چند روز پیش یکم آب طالبی دادم نمی دونم بخاطره گرمی طالبی امروزم دادم موندم دکتر ببرمش یا نه ؟

آدم یک « بودن» است و انسان یک «شدن» است✓

شاید چون بچه من صورتش بود بردم دکتر گفت اگزمای پوستی هست .ببرش دکتر چون خربزه دادی شاید حساسیت هم باشه

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
آد زدم کوترمیاسازول زدم پودر بچه زدم هیچ تغییری تو بهبودش ایجاد نشد اگزما بخاطره چی ایجاد میشه😐🤔

احتمالاً حساسیت داره. من دکتر نیستم اما از بس انواع و اقسام آلرژی‌ها رو دارم و بچه‌ی چندماهه‌ام هم مثل خودم آلرژیکه یه پا متخصص شدم! پمادهایی که زدید هیچ تاثیری براش ندارن. کمی پماد هیدروکورتیزون بزنید اگر بهتر شد یعنی اکزما و حساسیته

احتمالاً حساسیت داره. من دکتر نیستم اما از بس انواع و اقسام آلرژی‌ها رو دارم و بچه‌ی چندماهه‌ام هم م ...

چشم خداکنه اگزما نباشه  

چشم خداکنه اگزما نباشه    

ایشالا که نیست ولی اگر هم باشه طوری نیست عزیزم. خوب می‌شه. مثلاً بهتر شد که الآن فهمیدید احتمالاً به طالبی حساسیت داره.

ضمناً هیدروکورتیزون یک پماد کورتون‌داره (البته کورتون‌اش ضعیفه و برای بچه‌ها بیشتر همین رو تجویز می‌کنن‌) و پمادهای کورتون‌دار رو نباید با حجم زیاد به پوست بمالید. یادتون باشه یک لایه‌ی نازک کفایت می‌کنه. حالا شما اول یک جای پوستش امتحان کنید تا ببینید چه طور می‌شه

راستی خارش هم داره؟

2738
ایشالا که نیست ولی اگر هم باشه طوری نیست عزیزم. خوب می‌شه. مثلاً بهتر شد که الآن فهمیدید احتمالاً به ...

فکر نکنم نه نداره