2703
2553
عنوان

میکرونیدلینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 53467 بازدید | 85 پست

سلام عزیزم برای درمان جای جوش با میکرونیدلینگ من رفتم پیش خانم دکتر خاک سفیدی خیلی کارش عالیه خیلی از دوستام رفتن ونتیجه گرفتن حتی مادر خودمم بردم همین جا از کوکتل های خیلی خوبی استفاده میکنه بعضی از دکترا اصلا کوکتل استفاده نمیکنن فقط پول میگیرن ولی ایشون تو سه جلسه کاری با پوستم کرد که خودمم باورم نمیشد پوستم اینقدر صاف و شفاف شده

بچه ها ایا برای من ک ۱۵ سالمه میکرونیدلینگ خوب هست؟

پوستم نازک نمیشه؟

بعد ایا دو تا گودی ابله مرغان ک در صورتم هست و زیادم گود نیست و تقریبا همرنگ پوستم هست تا چ اندازه خوب میکند؟

ب صورت کلی ایا میکرونیدلینگ خوب هست یا خیر؟ممنون میشم هرکی جواب بدع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه ی دوستان، این تجربه ی شخصی من هست از میکرونیدلینگ من سه جلسه انجام دادن و فاصله بینش ...

میشه اطفا شماره تماس و ادرسشو بدین منم میخوام برم اگر اسنقدر راضی بودین

2456

سلام من 3 هفته پيش ميكرونيدلينگ پيش خانم دكتر الهه لطفي انجام دادم كه خيلي هم ازش تعريف مي كردن ولي راضي نيستم جاي تمام سوزنها مثل منافذ باز روي صورتم مونده و منافذ باز صورتم بيشتر و بدتر شده اصلن خوب نبود

منكه راضي نبودم اصلن  پيش دكتر الهه لطفي ميكرونيدلينگ كردم و جاي سوزنها مثل منافذ باز باقي مون ...

چرا هر کی ی حرفی میزنه یکی میگه خوبه یکی میگه بده😭عزیزم فقط ی جلسه انجام دادی؟ک جای سوزناش موندن

واقعا روش خیلی خوبیه منم کلینیک موگه انجام دادم و نتیجه شو دیدم منافذ پوستم رفته جای جوشام خیلی خ ...

سلام عزیزم ،میگن ک جای سوزناش روصورت میمونن؟راسته؟بعد اینکه جلسه اول که انجام دادین جای جوشاتون چند درصد رف؟و چقد طول کشید تا کاملا خوب بشه ورمو ایناش

2714
سلام عزیزم ،میگن ک جای سوزناش روصورت میمونن؟راسته؟بعد اینکه جلسه اول که انجام دادین جای جوشاتون چند ...

نه عزیزم چون کرم ترمیم کننده میزنی اصلا جای سوزن هاش نمی مونه

یک هفته تا ده روز بعد هیچ اثاری از قرمزی و جای سوزن و هیچی دیگه رو پوستت نمیمونه

سلام به همه ی دوستان، این تجربه ی شخصی من هست از میکرونیدلینگ من سه جلسه انجام دادن و فاصله بینش ...

ببخشید عزیزم یه سال داشتم.میخام بدوکمم چه دستگاهی و چه کوکتلی عالیه واسا میکرونیدلینگ.میخام برم پیش متخصص واسم انجام بده.اما قبلش میخام از خانوم دکتر بپرسم دستگاهش چیه؟؟؟واینکه بگم چه کوکتلی بزنه..ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام عزیزم. خانم دکتر اشرفی دکتر عمومی هست. اما واقعا باوجدان کارش رو انجام میده. هزینه اش هنوزم ۱۸ ...

سلام وقتتون بخیر

میبخشین من یک سوالی داشتم خدمتتون،شما از میکرو پیش خانم دکتر اشرفی راضی هستین،راستش من رفتم ۱ جلسه کلینیک به سیما ولی قیمتش خیلی بالا بود،خواستم بپرسم اگر شما نتیجه خوبی گرفتین برم پیش خانم دکتر،الان بعد از گذشت چندسال راضی هستین درکل از میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ در تهران از با اهمیت ترین شاخه های فعالیت مطب درسا است که حتی میتوانید در دوره های آموزشی و ورکشاپ ما شرکت نمایید و خودتان تبدیل به متخصصی حاذق شوید. شماره را در این پست مشاهده میکنید.

09128131759

سلام من 3 هفته پيش ميكرونيدلينگ پيش خانم دكتر الهه لطفي انجام دادم كه خيلي هم ازش تعريف مي كردن ولي ...

عزیزم واسه شما جای سوزن ها خوب شد؟ واسه منم اینجوری شده حتی گودی های جای جوش که داشتم بیشتر نمایان شدن قبلا انقدر به چشم نمیومدن

سلام خانمی واسه لک میکرو انجام دادین بهتر شد?ممنون میشم جواب بدین و جایی که رفتين رو بهم بگین 

عزیزم من برای منافذ باز پوستم رفتم برام سه جلسه میکرونیدلینگ انجام داد و پوستم عالی شد. من وقتی بهم میگفتن تاثیرش خیلی خوبه زیاد باورم نمیشد ولی وقتی خودم رفتم دیدم برای پوست واقعا عالیه.

راحت میتونم بگم پوستم دو درجه روشن شد و منافذ باز پوستمم خیلی بهتر شد.

من از روزی که انجام دادم اصلا کرم پودر نمیزنم فقط ی ضد افتاب ساده میزنم اینقدر رو پوستم تاثیر داشته. هم پوستم روشن و شفاف شده هم خیلی صاف شده جوش های زیر پوستیمم رو هم از بین برده.

فقط باید حواست باشه هم جای مطمین بری هم سه جلسه اش رو انجام بدی و دوره ات رو تموم کنی.

کرمی که بعد میکرو میده معجزه‌ کرد واقعا برای من

شماره تماس شو میذارم محدوده پیروزی قیمتش هم خیلییییی خوبه 09353940179

سلام عزیزم من پنج سال خرج پوستم کردم
آنقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت
یا لیزر میرفتم جلسه ای چهارصد هزار
لک صورتم می‌رفت وقتی لیزر نمی‌رفتم برمیگشت
کرم معجزه شب هم زدم پوستم داغون شد.جوشهای بزرگی زدم که جاش چال شد.
تا شماره یه خانم رو تو دیوار پیدا کردم که کرمهاش‌مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا بود خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خداخیرش بده شمارش میذارم خیلی خانم خوب و منصفی هست دلش میسوزه ضمانت بازگشت کرم تا ده شب میده.لک صورتم رفته کک و مک رفته صورتم پنج درجه سفید شده چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم ملا چهذمو عوض کرده خداشاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خداخیرش بده به حق علی چون دنبال سود نیست
منم چون خیلی عذاب روحی  کشیدم بخاطر پوستک خیلی خرج کردم دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه به هر کسی اعتماد نکنید ولی این خانم من کارش دیدم معتبره اینم شمارش09026744639 از همدان ارسال میکنه.پیجم داره بهش پیام بدید برای مشاوره پیجشو ازش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید.شماهو کرم زدید نتیجه گرفتید جون بچه هاتون دعام کنید معرفی کردم بهتون

2706