2726
عنوان

قرص تادالافيل

35971 بازدید | 33 پست

سلام دوستان ميخوام بدونم كسي تا حالا همسرش از اينا خورده

من براي اقدام مشكل داريم 

دوستي اينو پيشنهاد داد

قرص خوبيه؟ 

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرمیکنم برا ن ع و ظ باشه🙈

اره همينطوره 

ولي ميخواستم بدونم كسي تجربه اي داره؟ چيزي ميدونه؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
2728
اره همينطوره  ولي ميخواستم بدونم كسي تجربه اي داره؟ چيزي ميدونه؟

اگه مشکل اقدامتون از این مسئله ناشی میشه میتونه استفاده کنه. ولی فکرنکنم مثلا ب کیفیت و قدرت اسپرم ربط داشته باشه

اگه مشکل اقدامتون از این مسئله ناشی میشه میتونه استفاده کنه. ولی فکرنکنم مثلا ب کیفیت و قدرت اسپرم ر ...

نه موضوع همينه فقط نميخوام تايمش طولاني شه

من متوجه نشدم یعنی کمه یا زیاده  اگه کمه جنسینگ و گرده نخل بخوره

ااا ميل جنسي رو اينا زياد نيكنن؟؟؟

خیلی زیاد میکنن  نمیشه که اون قضیه درست شه ولی تمایل تغییر نکنه

اااا بايد امتحان كنم 😍 چطوري بايد داد بخورن؟

جنسینگو بگیر بیار پودر کن تو عسل بریز بخوره 

نميخوره بابا از اين چيزا 🙄 

اه وا بچه نمیخواد مگه   درصمن جنسینگ برای قوای جسمی و جنسی و روحی عالیه

نه نميخوايم هيچكدوم

يه زمان ميخولستيم ولي الان من اصلا اقدام نيستم 

2706