2733
2734

عزیزم بهتره از یه جای معتبر سوال کنی تا اگه بعدا بشنوی که نمیشه پشیمون نشی

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم حتما باید نطر مرجع تقلیدتو ببینی که یا کتابشو بخون یا برو سایتش . البته تا جایی که من میدونم تو نطرش همشون نمیشه

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2738

عزیزم دنبال هیچ مصدری نباش مصدر هم اگه پیدا کردی کلاه شرعیه هیچ مصدری نیست با ناخونات بساز😆😆😆

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

نه نداره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

کلا کسی از خانومای اینجا نمیتونه مجوز بده که انجام بدی

کسی هم نمیتونه بگه انجام نده، خیلیا با همون ناخن غسل و وضو میگیرن که ایرادی نداره چون ما که خدا نیستیم بگیم قبوله یا نیس اما چیزی که مراجع تقلید میگن اینه که دررست نیست اگه حرف اونا واست مهمه!

و همچین میگن حالا اگه کسی انجام داد تارک الصلاه نشه با تیمم کارای دینیشو انجام بده

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
2706