2737
2734

خیلی وقته این سوال پیش اومده برام اینکه میگن خدا عدالت پنهان داره یعنی هرکی با هر دستی بده با همون دست میگیره چ خوبی چ بدی چقد درسته???اصلا دوروبرتون همچین ادمایی رو دیدین???

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا منکه ندیدم 

حالا شاید بگید ادم بدی ام ولی بیصبرانه منتظرم که چند نفر اطرافم تقاص کاراشونو پس بدن . 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

والا جاری من انقد بده، ولی خدا انقدر بهش شانس میده ک نگووووو

من ک همش میگم این خدا، خدای آدم بداس

اطرافمان مشتی خزنده،که راه به راه پوست می اندازند و حقارتشان را با تصور تخریب ما زنده میکنند😏
2738

خدا تو قران گفته

ب هر ذره ای ک خوبی یا بدی کنید اثرشو چ دنیا چ اخرت میبینید

بعدم ما جایگاهی نیسیم ک‌بخایم‌قضاوت کنیم و حق اینو نداریم بگیم فلانی اگه این بلا سرش اومد بخاطر اون کاری بود ک کرد

بله

خودم خوب بودم و برای آدمها ی بد  اطراف آرزوی خوب کردم و بد دل و ظالم نبودم. خدا تو چندین مرحله ی زندگیم فرشته هاش و برام رسوند.

تو دروران کاراموزی خونه مجردی و تنها یه دوست که مثل فرشته بود برام رسوند.

ازدواج هم که کردم خدایی مادرشوهرم مثل خودمه و اصلا کسی رو ناراحت نمیکنه. خیلی مهربونه.و خوش قلب.

فبای آلاء ربکما تکذبان

یه خانمی الان داره خیلی تقاص پس میده

بعد یکی از همسایه های قدیمیشون مامانمو دیده بود گفته بود ۴۰ سال پیش به من فلان نیش رو زد و دلمو خیلی سوزوند الان خودش به این روز افتاده

البته این خانم ظلم زیاد کرد؛الان یکجا آخر عمری داره پس میده

2706