2733
2734
عنوان

😍فرشته های آسمونی دی ماه 97😍

| مشاهده متن کامل بحث + 84971 بازدید | 14787 پست
سلام.من از صبح تو رون پامو زیر دلم تیر میکشه.میگیره ول میکنه.میتونه نشونه زایمان باشه؟؟؟

هر دردی که حس کردی به زایمانه ، یه دوش بگیر اگه بیشتر شد و مرتب مال زایمان... اما قطع یا کم شدن یعنی خورده درده

خدایا به خاطر تمام محبتت شکر ... من و پسرهام
هر دردی که حس کردی به زایمانه ، یه دوش بگیر اگه بیشتر شد و مرتب مال زایمان... اما قطع یا کم شدن یعنی ...

انقدر دردای جور وا جور میاد سراغم.چند هفته سزارین شدید؟

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همه ماه درد ندارن قربونت 😊😊😊😊

اخه سر بارداری اولم دیگه از سی و شش هفته ماه دردـداشتم این یکی اصلا میگم نکنه اخرـکارم به امپول فشارو اینا بکشه

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2731

وزن بچم 2900 ، 37 هفته و چهار روز نوشته بود بر اساسfl, ولی دور سر و شکمش 35 هفته و پنج روز نوشته بود، با اینکه دکتر سونو گفت دو هفته اختلاف اشکالی نداره ولی نگرانم چرا اینطوری شد دفعه های قبل اختلاف در حد چند روز بود 

2738
وزن بچم 2900 ، 37 هفته و چهار روز نوشته بود بر اساسfl, ولی دور سر و شکمش 35 هفته و پنج روز نوشته بود ...

سونو آخر منم سر با پا سه هفته اختلاف بود... چقدر من استرس گرفتم و نذر کردم که خدایی نکرده طوری نباشه... الان که دنیا آمده فهمیدیم خطای سونو بوده. ببین یه ایکن موقعیت هست که میگه بچه چه مدلی تو بدنه

خدایا به خاطر تمام محبتت شکر ... من و پسرهام
سونو آخر منم سر با پا سه هفته اختلاف بود... چقدر من استرس گرفتم و نذر کردم که خدایی نکرده طوری نباشه ...

پس نگران نباشم.سونو گرافی میرم خیلی خلاصه مینویسه آیکنی نیست فقط بچم از اول سفالیک بود دلم میسوزه همش سرش پایین بچم خسته شد.

بچه ها نی نی من امروز ساعت سه ونیم ب دنیا اومد😍 نچرخید سزارین شدم خیلی حس خوبیه وقای صداشو شنیدم انقد گریه کردم اما تا صدای منو شنید ک دارم صداش میکنم اروم شد اصلا انگار صدای منو میشناسه😍

اما ی دکتر اطفال اومد خیلی نگرانم کرد گفت ی بار دیگه دوهفته بعد بایدببرمش مطب اون برای معاینه لگن کلی گریه کردم توروخدا دعا کنید چیزیش نباشه😢 البته قطعی نگفت گفت ی صدایی میده ترس برمداشته برام دعا کنید

بچه ها نی نی من امروز ساعت سه ونیم ب دنیا اومد😍 نچرخید سزارین شدم خیلی حس خوبیه وقای صداشو شنیدم ان ...

خیلی خیلی تبریک میگم. انشالله دومادی آقا سیاوش.

اینقدر استرس هم نداشته باش. البته برای بچه اول طبیعیه . ولی تا می تونی به استرسات شاخ و برگ نده.

بچه ها نی نی من امروز ساعت سه ونیم ب دنیا اومد😍 نچرخید سزارین شدم خیلی حس خوبیه وقای صداشو شنیدم ان ...

تبریک میگم عزییییییزم.چند روز نبودی خیلی تو فکرت بودم.انشاا... هیچی نیست.خیلی خوشحال شدم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2706