2726
عنوان

شیرم خیلی کمه چی بخورم

135 بازدید | 17 پست

خانوما شیرم خیلی کمه دخترمم ۷ماهشه هیچ غذام نمیخوره..چیکار کنم شیرم زیادشه..میتونم بهش شیدگر خشک بدم

اعتمادکردم ولی پشیمونممم خدا ب داد دلم برس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلستررر ماكاروني خربزهههههههه

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2728

شیر معمولا به ژنتیک بستگی داره و همینطور شرایط روحی و افکار مثبت

ولی کلا باید ببینی چه زمانایی شیرت زیاد بوده و چی مصرف کردی.مثلا من با خوردن آبگوشت و کله پاچه شیرم فوران میکنه.البته میگم شیر معمولا یه چیز مربوط ب ساختار بدنیه و هورمون

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

شیر بلال. ماکارونی. دلستر. شیر بادام. خرما. اینا عالیههه. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

حليم و خرما هم خوبه

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

اینایی که میگم رو خودم تاثیر داشته.به ترتیب میگم:

اول آرامش.بعدعرق رازیانه.دلستر.سوپ جو.کله پاچه.ماهی(رنگین کمان)

کنجد.آبگوشت.آبهویج.قرص شیرافزا.آب خوردن زیاد.

شیر خشک هم کمکی بدی چیز بدی نیست.من دخترم به هیچ وجه نخورد وگرنه خ خوب بود اگه میخورد.تپل شون میکنه

شالتم افتاد جو و فوق العادش کرد! بعله    
2706