2737
2734
عنوان

مرام بزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 43 پست
لینک بده من برم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1738818/اگه-شام-خونه-مادرشوهرتون-باشید-وهمچین-کاری-کنه-چکار-میکنید

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم لایکیدم

فلک در دفتر عشقم قلم زد 😢چ روزهای خوشی داشتم بهم زد😢الهی ای فلک چرخت نگردد😢که چرخت ارزویم را بهم زد😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😭😢                                                                     درد میکنه همه جای زندگیم😢الهی من بمیرم برای زندگیم😢
2731
2738
اوتیسم داری?

وا چه بی ادب

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
وا چه بی ادب

حرف بدی نزدم من خانم محترم, کسایی که اختلال اوتیسم دارن به نظم اعداد و اشیا حساسن,مریضی هم نبست که ازش خجالت بکشن ,واسم سوال شد

هر چیز که در جستن آنی آنی!
حرف بدی نزدم من خانم محترم, کسایی که اختلال اوتیسم دارن به نظم اعداد و اشیا حساسن,مریضی هم نبست که ا ...

شما از یه تاپیک فان واسه خودتون نسخه پیچیدین خانم دکتر؟؟؟؟

برو بابا دیگه ریپ نکن منو

به جای دکتر بازی کردن

خودتو به یه روانپزشک نشون بده روانپریش