2737
2734
عنوان

جشن شب شیش نی نی

2344 بازدید | 61 پست

سلام بچه ها کی مث ما رسم داره جشن شب شیش بگیره؟ که با خانواده ی دختره خرجش! من همش مادرشوهرم میگه کی بشه جشن شیش بچتون بشه منم هی استرس میگیرم چون هیچی نمیدونم چیکاربایدبکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ینی چی شیش ؟ 

ماهم نداریم رسمو 

امیدوارم چون ترو دارم                             اگر روزی دختری داشتم به او می گفتم عاشق مردی نباش که مذهبی است؛ مردی که از ترس خدا تو را با اکراه میخواهد. زیرا روزی توبه می کند و سنگت می زند.عاشق مردی نباش که بی قید است؛ مردی که هیچ را مقدس نمی داند. زیرا روزی همه چیز را انکار می کند؛ تو را، عشق را، حتی خودش را. و رهایت می کند...اگر دختری داشتم به او می گفتم همیشه مرد های معمولی عشق های بهتری میسازند...مردهایی مثل پدرت💜💑

منم نشنیدم

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶

اصلا نشنیده بودم تاحالا شکر خدا این یکیو نداریم ما و قرار نیست کسی دعوتمون کنه بهش😁😁چقدر جشن زیاد شده همشون تم دار  !!الهی همیشه شادی باشه ولی خوب هی باید لباس بخریم و کادو بدیم و هماهنگ بشیم و داستان😁😁

حال متکلم از کلامش پیداست
2738

شاید منظور شب ششم بدنیا اومدن بچه باید مهمونی بدن

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
2706