2733
2739
بله هم من رفتم و هم دوستم  دوستم که خیلی راضی بود و گفت دکتر تعجب کرده از سرعت بهبودش من چون ...

خیلی ممنون.چون منم به بهشتی نزدیکم برام خیلی مناسبه اما اینجا شماره هاش اولش 2990 داره چطوره این 88 هستش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از دادم پرولاکتینم بالا نبود..ممکنه رازیانه ببرتش بالا؟ ویتاگنوس رو سر خود بگیرم استفاده کنم نیازی ...

من مدتی ویتاگونس خوردم، فهمیدم ممکنهذعامله سردشدن میل ج ن سی شه، رهاش کردم.

عرق کرویز یه خانمه میگفت بخرید یکماه بخورید همه کیستها رفع میشه

کرویز گیاهیه شبیه کرفس

اسم اون کاربر نازدونی یا ناردونی بود

گفت یکماه عرق کرویز خورده، کیستهاش بکل رفتن و عکس بچشو گذاشت

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
کنارش چیزدیگم میخوردی؟موقع خوردنش سینه هات یا تخمدانات دردنمیگرفتن

از دکتر گیاهی هم هم زمان باپیاز خوردنم یک گیاهی بود که نمی دونم چی بود بااب داغ ویک قاشق عسل می خوردم اره سینهام وقتی پیاز می خوردم درد می کرد خوبه فکر کنم

2738
من مدتی ویتاگونس خوردم، فهمیدم ممکنهذعامله سردشدن میل ج ن سی شه، رهاش کردم. عرق کرویز یه خانمه میگف ...

واقعا؟😕پس منم ویتاگنوس نخورم

اخه هرچیزی هم نمیشه خورد ادم میترسه یه چیزو درست کنه ده تا دیگه خراب شه😧

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
من ۱۸ کیلو کم کردم شدم ۶۳ پریودام خیلی بهتر شد...

چطوری کم کردی،دقیق میگی لطفا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
واقعا؟😕پس منم ویتاگنوس نخورم اخه هرچیزی هم نمیشه خورد ادم میترسه یه چیزو درست کنه ده تا دیگه خراب ...

جوابدهیش تو یکسری خانما خوب بوده، اما خوندم ممکنه باعث کاهش میل شه،حالا باز میخای امتحان کن ببین چ نتیجه داره

2706