2737
2734
من اینارو امروز خریدم. سایز دو هستن ولی کوچیکن. فروشنده گفت برا نوزادی اینارو میبرن. ولی اون زرد و س ...

مبارکه عزیرم راستی خواهرم میگه شورت عینکی نخرخوب نیست بچه اذیت میشه

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس یعنی سایز ۰بیشتر بگیرم؟ ببخشید توروخدا من مادرم فوت شده نمیخامم از مادرهمسرم بپرسم کاملا گیجم ت ...

عزیزم اشکال نداره منم مادرم شهرستانه و از خونواده همسرم اصلا کمک نمیگیرم، هر چی خودم سرچ میکنم و از تجربه های دیگران اطلاعات میگیرم ،

ببین سایز صفر یه 3 دست کامل که (لباس آستین بلند زیر دکمه دار ، زیرپوش زیردکمه دار ، شلوار ، جوراب ، کلاه ، لباس آستین کوتاه زیر دکمه دار ) اینارو داشته باشه خیلی کاربردی و خوبه من خواهرم بچه اش 6 ماهشه همش از تجربه های اون استفاده میکنم ، میگه لباس میگیری بیشتر زیر دکمه دار بگیر چون بچه رو هی بقل میکنند لباسش نمیره دیگه بالا و پهلو و شکم کوچولوش بیفته بیرون گناه داره   

3 دست کامل سایز صفر بگیری بسه ، یه 3 تا 4 دست هم سایز 1 ماه تا 3 ماه بگیر ، روشون زده از 1-3

سلام مامان من از سایز صفر تا ب الان ک دو سالشه رو گرفته بود همه سایز نگه داشتم برای بچه بعدی هم استف ...

خب شاید بچه ی بعدی جنسیتش فرق کنه

تصمیم گرفتم دیگه اول به کارهام برسم بعد بیام نی نی سایت😖😄
2731