2737
2734

من بخوام انصافی بگم جاریم فوق العاده تمیزه با وجود یه بچه ی شیطون و فرشای رنگ روشن خونش همیشه برق میزنه من موندم اصلا بهم نمیریزه خیلی نظم داره زندگیش 

خودشم همیشه مرتبه در یه حد معمول اینقدم میره خونه این و اون من نمیدونم چجوری وقت میکنه من نصف اون بیرون نمیرم ولی خونم همش بازار شامه

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای یعنی انگار جاری منو گفتی 

عین جاری شماست خیلی تمیزه. منم خودم بخدا همیشه خونم تمیزه با دوتا بچه شلوغ. ولی پله هام رو خیلی کم تمیز میکنم به اون نمیرسم دیگه

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
منم شوهرم هی گیر میده تمیز کن تمیز کن تمیز میکنم ولی نمیدونم چرا خونم برق نمیزنه  ب چشم خودم ت ...

من خیلی کار می کنم ولی نمی دونم چرا سریع بهم میریزه تازه هنو بچم ب دنیا نیومده

روزی سه بار طی میکشم ... 

سینک  واینه دسشویی عمومن تمیزمیکنم (هرروز)

وخیلی چیزای دگ ...کلن عادت ندارم چیزی‌ توپذیرایی باشه و گردگیری هم که همیشه انجام میدم و توخونه هم عطروانیل یا عطرخاص دگ میزنم...

2738
خوب چون بیرون میره خونش تمیزه دیگه ماها ک همیشه خونه ایم هی میپزیمو میخوریم میپاچیم خونه بهم ریخته ...

اخه خیلی هم بقیه میرن خونش هر وقت ما رفتیم خونش یه جور بوده

من خیلی کار می کنم ولی نمی دونم چرا سریع بهم میریزه تازه هنو بچم ب دنیا نیومده

هرچی از جاش برمیداری بعد کارت بزار سرجاش تا خونه تمیز بمونه 

اگه میشه برام صلوات بفرستین ممنونم😗😗

منم خیلی دوس دارم یه برنامه داشته باشم واسه زندگیم و نظم..

نه شوهرم اونقدا وسواسه نه خودم

هر دو منظم ایم ولی نه خیلی ... 

من تنها چیزی که خیلی واسش منظم نیستم لباسامه😖😖😖

وقتی میام خونه سریع اویز نمیکنم 😏

منظورت بیشتر، مرتب بودنه البته. خونت کثیف نیست. نامرتبه. 

بستگی به عادت داره. مثلا من هیچوقت چیزی رو که بردارم رو میز یا رو زمین نمی ذارم و برم. حتما می ذارم سر جاش. یا مثلا لباس برداشته باشم، وقتی بخوام بذارم تو کمد درست و مرتب آویزونش می کنم. نمی ذارم ظرفا رو هم جمع بشن.  همین باعث می شه هیچ وقت هیچ جا نامرتب نشه.

ولی آدم اگه بچه داشته باشه قضیه فرق می کنه. فکر کنم همین قوانین رو باید به بچه هم منتقل کرد. البته در حدی که اذیت نشه. یه کم ریخت و پاش دیگه اشکالی نداره. بچه هم باید بازی کنه. تفریح کنه. بریزه و بپاشه.  

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2706