2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ارشد و لیسانسم بالینیه دکتری مشاوره

سلام خانم دكتر جلن خوبين؟؟ والا ميخواستم بگم من قصد داشتم ازمون تخصص روانپزشكي بدم

بعد ديدم روانشناسي خوب شيفت شب نداره خيلي راحت تره

مريضاشم راحت تره

بعد از گرفتن دكترا چجوري ميشه مطب يا مركز مشاوره زد؟؟

2728
سلام خانم دكتر جلن خوبين؟؟ والا ميخواستم بگم من قصد داشتم ازمون تخصص روانپزشكي بدم بعد ديدم روانشنا ...

متوجه نشدم . یعنی شما پزشکین و میخواین تخصصتون رو روانپزشکی بخونین؟ این خیلی فرق داره و اصلا حیطه جداییه

ولی اگه از یه رشته دیگه غیر پزشکی میخواین دکتری بالینی بخونین بعد از اتمام درستون مصاحبه میدین سازمان نظام روانشناسی و پروانه کار میگیرین میتونین دفتر مشاوره بزنین یا کلینیک مشاوره. البته با ارشدهم پروانه کار میدن میتونین دفتر بزنین

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏
متوجه نشدم . یعنی شما پزشکین و میخواین تخصصتون رو روانپزشکی بخونین؟ این خیلی فرق داره و اصلا حیطه جد ...

عزيزم پزشك عمومي هستم

ولي به جاي ازمون تخصص رشته خودم

تصميم گرفتم پي اچ دي روانشناسي امتحان بدم

ميدونم ميشه 

يعني مثل پزشكي لازم نيست طرح گزروند و يا امتياز جمع كرد برا پروانه مطب؟؟؟

عزيزم پزشك عمومي هستم ولي به جاي ازمون تخصص رشته خودم تصميم گرفتم پي اچ دي روانشناسي امتحان بدم م ...

اها. خب عزیزم ببین فرایند عادی گرفتن پروانه کار برای کلینیک زدن یا دفترکار زدن  اینه که مصاحبه میگیرن ازت سازمان نظام و نیاز به 500 ساعت کارورزی داره یعنی یه دکتر روانشناس برات گواهی کنه که 500 ساعت پیشش کارورزی کردی یا اینکه دوره های سوپرویژنی یه دکتر رو شرکت کنی. اوندقت اگه مصاحبه قبول شی مجوز میدن. 

ولی اینکه از پزشکی بخوای بری نمیدونم دیگه شرایطش چطوریه. 

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏
اها. خب عزیزم ببین فرایند عادی گرفتن پروانه کار برای کلینیک زدن یا دفترکار زدن  اینه که مصاحبه ...

ممنونم عزيزم

فقط بايد دكترا شركت كنم و قبول بشم

بقيه روالش مثه برا شماست

مررررسي راهنمايي كردين

ممنونم عزيزم فقط بايد دكترا شركت كنم و قبول بشم بقيه روالش مثه برا شماست مررررسي راهنمايي كردين

ایشالا موفق باشین

عزیزم قانونی هست که باید دو مقطع پشت سر همت روان شناسی باشه که بتونی کار کنی ، یعنی فوق و دکتری یا لیسانس و فوق ، همون جوری هم که بالا یکی از دوستان گفت برای گرفتن مجوز کارورزی و مصاحبه و امتحان داره ، الان هم زیاد جوری نیست که مطب بزنن بیش تر توی کلینیک ها کار می کنن ، کلینیک هم می تونی بزنی ولی چون الان زیاد اشتباه شده ممکنه برات نیارزه ، و این که مهم اینه که شناخته بشی یعنی تو بری یه کلینیک اوایلش شاید کارت خیلی خوب نباشه تا شناخته بشی و جا بیفتی که این بستگی به خودت داره ، در کل تو کشور ما اون جوری که باید مرز بندی درستی بین روان پزشکی و روان شناسی نشده و هنوز دیدگاه سنتی هست و خیلی از مردم اصلا هر کدوم رو درست نمی شناسن ، اگه علاقه به روان پزشکی نداری که هیچ ولی اگه علاقه داری به نظرم بری روان پزشکی بهتره ، تو روان شناسی هم تا بیای جا بیوفتی سختی های خودش رو داره 

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀
عزیزم قانونی هست که باید دو مقطع پشت سر همت روان شناسی باشه که بتونی کار کنی ، یعنی فوق و دکتر یا لی ...

البته در مورد این قانون چون شما فوقت پزشکی حساب میشه نمی دونم برای شما چه جوریه

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀
عزیزم قانونی هست که باید دو مقطع پشت سر همت روان شناسی باشه که بتونی کار کنی ، یعنی فوق و دکتر یا لی ...

خيلي ممنون كه وقت گذاشتيد توضيح دادين

والا يه اقاي دكتري هست علي شيخ الاسلام

عمومي خوندن بعد پي اچ دي روانشناسي گرفتن

اللن مطب و مركز مشاوره دارن

ولي نمي دونم چه پروسه اي طي كرده كه تونسته مشاوره بزنه

خيلي ممنون كه وقت گذاشتيد توضيح دادين والا يه اقاي دكتري هست علي شيخ الاسلام عمومي خوندن بعد پي اچ ...

خواهش می کنم 

قبلا کلینیک کم بود یا رسم بود بیش تر مطب بزنن ولی الان کلینیک زیاد شده ، البته ممکنه کلینیک شما کارش بگیره ولی در کل بیش تر افراد بعد فارغ التحصیلی می رن توی کلینیک ها کار می کنن که خب تا جا نیوفتن اوضاعشون چیزی که من دارم می بینم زیاد خوب نیست ، کلینیک زدن اون چنان کار شاقی نیست ولی مهم اینه که کارت بگرده و برات سود داشته باشه 

روان شناسی الان از طرف دو وزارت خونست یا وزارت علوم یا وزارت بهداشت ، وزارت بهداشت خیلی بهتره و هم آینده ی کاریت بهتره و بیش تر توی بیمارستان می ری ، ولی می دونم‌ که رشتت باید روان شناسی یا مشاوره باشه که بتونی شرکت کنی ، شما که پزشکی هستی باید سوال کنی ، شاید شما هم مجاز باشی 

ببین کدوم به روحیات خودت میاد و بیش تر دوست داری ، کار روان شناسی چه از لحاظ درآمد و چه لحاظ های دیگه هم سختی های خودش رو داره و باید علاقه داشته باشی ، من دکترا هایی دیدم که حتی اوایل یا در دوران دانشجویی‌شون به طور مجانی تو کلینیک ها کار می کردن ، احساس می کنم بازار کار روان پزشکی در کل بهتر باشه ( با این که کاملا به خودت بستگی داره ) ولی در کل اطمینان به این که کار پیدا کنی بیش تره و راحت تره ، روان شناسی دردسر های کاریش بیش تره روان پزشکی حداقل بیمارستان می ری ولی روان شناسی اگه وزارت بهداشت باشی می تونی استخدام بیمارستان بشی . نه این که وزارت علوم نشه ولی خب مسلمه که وزارت بهداشت دانشجو های خودش رو ترجیح بده ، بعد توی روان شناسی صرف مدرک مهم نیست خیلی باید توی حیطه ای که می خوای کارگاه بری ، دانشگاه چیز زیادی بهت اضافه نمی کنه خودت باید این ور و اون ور کارگاه بری و مدرک بگیری یا مطالعه کنی

خواهش می کنم  قبلا کلینیک کم بود یا رسم بود بیش تر مطب بزنن ولی الان کلینیک زیاد شده ، البته م ...

ممنون از اين همه وقتي مه گذاشتين

خودم تو بيمارستان عاشق روانپزشكي شدم 

بخصوث استادايي كه همزمان روانكاوي كار ميكردن

ولي خوب ساعت كاري رزيدنتا خيلي بالاس 

ديگه توان اين همه شيفت شب و دوري از خونواده رو ندارم

ممنون از اين همه وقتي مه گذاشتين خودم تو بيمارستان عاشق روانپزشكي شدم  بخصوث استادايي كه همزم ...

عزیزم ، من تا سه شنبه امتحان سختی دارم ، سه شنبه میام کامل برات توضیح می دم ، اگه سوالی داری خوشحال می شم کمکت کنم

2706