2726

براي بچه ٣ روزم ميخوام

به دنيا اومد گفتن عفونت داره الان ٣ روزه داره انتي بيوتيك ميگيره 

به گفته دكتر بيمارستان بايد ٣ روز ديگه بمونه

ميخوام خودم بيارمش بيرون فردا ببرمش يه دكتر عفونت ببينم چه وضعي داره

طفلي تو بخش نوزادا نه شير ميخوره نه من همش اونجام بهش شير بدم 

ميترسم خيلي ضعيف شه

آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن بزار بمونه سرخود کاری نکن

دوره انتي بيوتيك ٥ روزه ديگه

فردا ميشه ٤ روز 

نميخوام بيشتر از اين بمونه ميخوام ببرمش خودم دكتر 

آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers
بچه سه روزه باید تحت نظر باشه به نظر منم بزار بمونه شیرتو بدوش براش خب

شيرمو نميتونم بدوشم هركاري ميكنم انقدي نميشه

خودم ميرم اونجا شيرش ميدم

دوره انتي بيوتيك ٥ روزه ديگه فردا ميشه ٤ روز  نميخوام بيشتر از اين بمونه ميخوام ببرمش خودم دك ...

بچه ی داداش من ۱هفته بستری بود خوب شد اومد بیرون برا بمونه

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
بچه ی داداش من ۱هفته بستری بود خوب شد اومد بیرون برا بمونه

بچه داداشتونم عفونت داشت؟

تهرانين ؟ كدوم بيمارستان بستري بود؟

بچه داداشتونم عفونت داشت؟ تهرانين ؟ كدوم بيمارستان بستري بود؟

آره عفونت داشت اونم شدید ن گرگان هستیم 

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
من نمیگم بیاره بیرون، ولی دکتر خوب میخوای ببر پیش ناطقیان تو میدون ونکه، حرف اول رو تو ایران میزنه&n ...

شماره مطبشو دارين؟

منرميخوام اول با يه دكتر مشورت كنم بعد بيارمش بيرون

دکتر ناطقیان ، دکتر پسر منه  دیشبم پیشش بودم ، شمارش : 22899123 آدرسش : ابتدای پاسدارانه

عزيزم شما راضي هستي از اين دكتر؟

فوق تخصص عفونته؟

2706