سلام

من چند ساله عروس این خانواده ام از وقتی پامو تو این خانواده گذاشتم همیشه سر سفره شام یا ناهار ازشون ناراحت شدم ولی خوب‌روم‌نمیشه به کسی بگم به شوهرمم میگم میگه تو‌نمک‌ نشناسی بزار نیم ساعت بگذره که نون و نمکشو خوردی بعد پشت سرش حرف بزن درصورتی که چند ساله این رفتارشون منو‌ناراحت میکنه 

الان تعریف میکنم

بگید اگه شما هم بودید ناراحت میشدید یا من زیادی حساسم؟؟؟؟

سر سفره اخرین نفر برای من غذا میکشه و‌کمتر از بقیه میکشه چند بار شده خورشتی که گوشتش بیشتر بوده رو از جلو‌من برداشته گذاشته جلو داماداش یا دختراش اگه سالادی ژله ای چیزی سر سفره باشه به همه تعارف میکنه به حز من مگه اینکه اضافه بمونه به خاطر اینکه نمونه دیگه به منم تعارف کنه یه بار کله پاچه درست کرده بود اون موقع عقد بودیم هنوز عروسی نکرده بودیم خدا شاهده دو تا تیکه استخون و‌اب واسه من ریخت شوهرم دید من چیزی ندارم یه ذره مغز ریخت واسه من مادرشوهرم جلو‌همه گفت خودت بخور اون خورده!!! بخواد خورش بکشه مثلا واسه همه ۳ تا تیکه کوشت میندازه واسه من یه تیکه میندازه چندین بار بهش گفتم برای پسرم غذا جدا بکش ولی اصلا توجه نمیکنه و تو‌یه بشقاب برای من و‌اون میریزه پسرمم خوب بچه اس یا همرو‌پخش میکنه یا اگه غذای مورد علاقش باشه نصف غذای منو‌میخوره ومن بارها شده گرسنه از پای سفره اینا بلند شدم حالا این شاید زیاد مهم‌نباشه ولی امشب دیگه خیلی ناراحت شدم شام اونحا بودیم قابلمه رو‌اورد سر سفره غذارو ریخت برنج‌و ریخت خورشتم ریخت روش واسه همه پر گوشت واسه من و پسرم حتی یه تیکه هم گوشت نذاشت!!!!فقط یه نگاه به بشقاب بقیه کردم دیدم پر گوشته حتی داماداش فقط من اونجا ادم نبودم!!!حتی شوهرم‌گفت غذام زیاده میخواست بده به من مامانش نذاشت!!!ریخت واسه مامانش یعنی من انقدر ناراحت شدم که حد نداشت ولی اخه چی بگم اصلا درست نیست چیزی بگم‌ ولی واقعا این کارشو توهین به خودم میدونم من نخورده نیستم  به خدا ولی این توهین نیست ایا!؟!؟مگه‌من مهمون خونش نیستم؟؟؟

به خدا میاد خونمون هرچی‌تو یخچالمونه میارم براش چه میوه چه انواع و‌اقسام ترشی و سالاد و این چیزا واسه سر سفره هیچ‌وقت نشده بیاد من کوکو بزارم‌جلوش بر عکس اون که ۹۰ درصد وقتایی که میریم‌اونحا کوکو درست میکنه واسمون یا بشقاب میوه واسه پسرش میاره واسه من نه!!! خوب اینا زشت نیست؟؟؟من اصلا میوه خور نیستم شوهرم‌ همیشه دعوام‌ میکنه سر این موضوع که‌میوه میخرم‌نمیخوری خراب میشه میریزیم‌ دور بحثم‌پس سر شکم نیست ولی کاراشون واقعا واسم غیر قابل تحمله خیلیییی فرق میزاره بین منو بچه هاشو داماداش یه بارم شوهرم‌گفت مادر من ترکه به داماد بیشتر بها میده دیگه هیچی نگو!!!!

اگه شما بودین چکار میکردین ؟؟؟حق دارم که ناراحت باشم؟؟؟نگید رفت و‌امدتو‌کمتر کن که نمیشه شوهرم لج میکنه خونه مامانم که هیچ‌ دیگه‌ خونه  هیچکدوم‌ از فامیلام‌ نمیاد از طرفیم دوست ندارم پسرم بدون من زیاد بره اونجا 

ببخشید پر حرفی کردم تو‌پست اول گفتم‌که منتظرتون نزارم

چقدر بيشعور و بي ادب و غربتي ن ببخشيدا ولي معلومه غربتيه عينا رفتار كن ارزش نزار خودت و كوچيك نكن دوتا تيكه بنداز تو هيچ نوه شم ادم حساب نميكنه بعد هي ميري؟؟؟؟؟؟؟دمت گرم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

خب چرا نمیکشه تو دیس هرکی هرچقد خواست بکشه 

این چ مدلشه😐

منم بودم ناراحت میشدم

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...