2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم پونیکا بخوری بهتره از اینا اوناهم گیاهی و من تاثبرشو دیدم

یه روزی یه مامان کوچولویی تصمیم میگیره نی نی دار شه وقتی نی نی دار میشه و میره سونوگرافی میبینه دوتا نی نی داره  خدایا شکرت تو ۱۷ سالگی مامان دوتا کوچولو شدم 

خرنوب خیلی شنیدم مشکل از کیه

یه روزی یه مامان کوچولویی تصمیم میگیره نی نی دار شه وقتی نی نی دار میشه و میره سونوگرافی میبینه دوتا نی نی داره  خدایا شکرت تو ۱۷ سالگی مامان دوتا کوچولو شدم 
2738

من خچردم و باردار شدم دومین ماهی که میخوردم باردار شدم در کنار این قرص ورزش میکرزم و بادکش انجام دادم 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
تنبلی تخمدان

سلام عزیزم منم از دخترای اینجا یادگرفتم ...البته دکتر پوست دخترم هم براش تجویز کرد چون پرمویی داشت و پریود نامنظم ...یکی صبح یکی شب می خوره خدا رو شکر اثرش فوقالعاده بود تقریبا پریودش مرتب شده ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706