2726

من توی اینستا ایشون رو پیدا کردم کاراشون خیلی خوبه و قیمتهاشون واقعا فوق العاده است

نسبت به شهر خودم نصف قیمته

سیسمونی جاهد

مدیرش خانم جاهده 

من اینترنتی ازشون خرید کردم و واقعا راضیم

آدرس سیسمونی و پوشاک بچه گانه جاهد:

میدان سبلان-خیابان جانبازان -انتهای خ کرمان جنوبی.دسترسی محلی اتوبان امام علی.خ تقی ئی پ 58

خیابان گلبرگ غربی. انتهای خیابان کرمان جنوبی . دسترسی محلی اتوبان امام علی
خ تقی ئئ پ 58

مسیر مترو :

ایستگاه مترو فدک .پایینتر از  مترو بن بست همسایگان.از روی پل عابر پیاده روی اتوبان عبور شود
خ تقی ئئ پ 58

خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شهر خودتون کجاست ک تصف قیمت اونجا میده؟

خرم آباد

خود تهران هم فک نمی کنم به این قیمت گیر بیارید

اون عکس بالا رو گذاشتم برای یکی از مشتریاشونه آدرس اینستاشون هم هست

من عین اینا رو خریدم

خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
واای چه خوب.به خونهدما نزدیکه.حتما سر میزنم.مرسی

خواهش می کنم

من اینجا رفتم یه پستونک دهنی خریدم 13 تومن همون رو جاهد میده 6 تومن

من اینستا ندارم،آدرس کانال نداره؟من سمت تهرانپارسم بهم نزدیکه

فکر کنم سرچ کنی سیسمونی جاهد بیاد

ببین پیجش رو دیدم.فقط لباس بچه داره؟منظورم اینه که تخت و کریر و .. نداره؟

تو فروشگاهش داره فکر کنم 

باید ازشون بپرسید

من چون داشتم تخت و کریر... دیگه پیگیری نکردم

تو فروشگاهش داره فکر کنم  باید ازشون بپرسید من چون داشتم تخت و کریر... دیگه پیگیری نکردم

مرسی عزیزم😍

مهربونا .. ممنون میشم برای سلامتی بابای عزیزم یه حمد شفا مهمونش کنین🙏😢