2726
عنوان

شما صندل جلو باز با جوراب میپوشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8471 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه الان اینو گوش کنی پس فردا گفت پوشیه باید بزنیم باس گوش کنی

دیگه ببین میتونی یا نه

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
😂😂  بهش  با خنده  بگو  بی خیال بابا...انقدر سخت نگیر...بعد  بدون جوراب را ...

بخدا منم با همین رفتار تونستم یه کوچولو شوهرم رو تغییر بدم . اگه مقاومت نکنی در برابر حساسیت های بی موردشون روز به روز بدتر میشن 

👈 عضو کمپین مبارزه با کلمه ی شوشو😖😡😠

یه زمانی تحت هر شرایطی باید جوراب نبپوشیدم یه بار وسط خیابون فهمید جوراب ندارم دیووونه شد

ولی خب الان باهم میریم کفش و صندل جلو باز میخریم خیلی اصرار داره لاک پامم تمیز و مرتب بزنم😂

بپوش بزار عادت کنه  نکنه با دیدن پا هم مردا ....میشن😐 صندل که این حرفارو نداره  مگه پا ...

دقیقا با دیدن پا هم...پیامبر فرمودن گناهش اندازه زناست

هرچه دلم خواست نه آن میشود                   هرچه خداخواست همان میشود❤تیکرعروسیمه
میگم بپوشم واسش عادی بشہ؟ دلم میسوزہ پول دادم باورمیکنید چندتا دارم حتی یہ بارم نپوشیدم دلش میشکنہ ب ...

یه مدت بپوشی جوری عادی میشه براش که اصلا یادش میره یه زمانی از این کار بدش میومده . این راه  هارو من رفتم و کاملا جواب گرفتم. خواهر تو گرما جوراب بپوشی قلب ادم میگیره مام انسانیم نفس کشیدن حق ماست

👈 عضو کمپین مبارزه با کلمه ی شوشو😖😡😠
بپوش بزار عادت کنه  نکنه با دیدن پا هم مردا ....میشن😐 صندل که این حرفارو نداره  مگه پا ...

بله عزیزم هستن مردایی که اصلن به نقاطی که معموله ت ح ر ی ک نمیشن و فقط پا مخصوصن با جوراب شیشه ای 

ی سرچ کنین ببینین 

حتا تو حیاط جاهای مذهبی , اتوبوس , مترو , ایستگاهها خیابون و .... عکسای یواشکی گرفتن  

کاش ھمسرہ عزیزہ منم تغییر کنہ اذییتم میکنہ من زیاد پول دستم نیست پارسال پولامو جمع کردم سیصد یہ صندل گرفتم اوردم بپوشم اینجوری گفت ھرچی اصرار کردم گفت نہ تا قھر کردم میپوشمش عادت کنہ ولی خیلی دوسش دارم میترسم ناراحت بشہ ولی نمیخوام عادت کنہ ممنونم دوست جونیا از راھنماییاتون🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

دعا کنید خالہ بشم😢 ( ھفت ماہ فقط تا کنکورم موندہ روزی یہ ساعت سایت میام بیشتر اومدم تذکر بدین ممنونم دوستای گلم )
2706