2726
عنوان

شما صندل جلو باز با جوراب میپوشید؟

8483 بازدید | 44 پست

سلام نامزدم اصلا سخت گیر نیست ولی روی یہ چیزایی حساسہ کہ منو اذییت میکنہ صندل میخوام بپوشم میگہ با جوراب بپوش خودتون میدونید چقدر زشت میشہ و اینکہ روی لاک زدن حساسہ منم ھیچ وقت نزدم ولی این قضیہ ی صندل دارہ اذییتم میکنہ کلی صندل چرم دارم نمیتونم بپوشم! باھاش یہ جورایی قھر کردم بعد گفت بپوش ھرجور خودت میخوای ولی دلم نمیاد تھہ دلش راضی نیست بہ نظرہ شما چیکار کنم بپوشم؟ بعدم بہ نظرتون زیادی حساسہ یا طبیعیہ؟ ممکنہ بعدا عقد کنیم مجبورم کنہ بہ حرفش گوش کنم؟

دعا کنید خالہ بشم😢 ( ھفت ماہ فقط تا کنکورم موندہ روزی یہ ساعت سایت میام بیشتر اومدم تذکر بدین ممنونم دوستای گلم )

نه

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم قشنک نبست باجوراب گلم ولی به خاطر نامزدتون  صندل نبپوش عزیزدلم مردا روبعضی چیزا حساسن خانومی

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2728

میگم بپوشم واسش عادی بشہ؟ دلم میسوزہ پول دادم باورمیکنید چندتا دارم حتی یہ بارم نپوشیدم دلش میشکنہ بپوشم؟

دعا کنید خالہ بشم😢 ( ھفت ماہ فقط تا کنکورم موندہ روزی یہ ساعت سایت میام بیشتر اومدم تذکر بدین ممنونم دوستای گلم )

با جوراب خیلی ضایعست 

شوهر من که کلا کفش جلو باز هم نمیذاره بپوشم

هرچی از خونه بابام آوردم همچنان گوشه ی کمده

خلاصه ی کلام وقتی دوستشون داریم باید به نظرهاشون هم اهمیت بدیم عزیزم

دوباره باهاش صحبت کن و یه تصمیم بگیرید.

یه جوری نشه که بعد بگه تو حرف منو گوش نمیدی یا تو بگی آزادی منو محدود کردی.سعی کن از اول همه کاراتون با مشورت و همدلی باشه.اگه اجازه داد تشکر کن و بپوش اگه گیر سه پیچ داد که نه بگو بخاطره عشقم چشم. اینا نظر من بود

بپوش بزار عادت کنه 

نکنه با دیدن پا هم مردا ....میشن😐

صندل که این حرفارو نداره 

مگه پا معلوم باشه چی میشه 

چشم آدم کور میشه تو گرما بخواد جوراب یا کفش بسته بپوشه 

انقدر بهشون رو ندین بابا

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚

ممنونم خانما جواب دادین باھاش دوبارہ حرف میزنم تشکر از ھمتون دوستای خوبم🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

2706