2733
2734

سلام 

کسی دکتر ویجی کومار که واسه تععین جنسیته رو میشناسه یا رفته پیشش هر کس میشناسه خواهشن از نتیجش بگه 

دکتر خوب هم تو کرج واسه تععین جنسیت هست معرفی کنید ممنون

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایشون هندی کرداهییییی!؟

😂😂😂😂اره فک کنم با این اسمش

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
2738

آخی یاد فیلم قانون افتادم . اونم اسمش ویجی بود فامیلشم فک کنم کومار بود آخرش مرد. یه پدر پدری میگفت 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
دمش گرم كيههه🤣🤣🤣

تعریفشو زیاد شنیدم میگن مطبش تو سعادت آباده

دستور تعیین جنسیتش تو سایتا هست نرو الکی پول بده اگه بهش اعتقاد داری من یسری از خرفاشو قبول داشتم یک ...

خواستم برم پیشش گفتم ببینم کسی تجربه داشته ازشون 

هندیه؟؟؟؟🙄

اره

خواستم برم پیشش گفتم ببینم کسی تجربه داشته ازشون 

به خدا همد بري المان بري ايران بياي تعيين جنسيت هزار تا دورم رفتن فقط سردي و گزرمي خوردن دو طرف و تو دختر قرص كلسيم م داره و اينكه همون روزايي كه نت گفته واسه دختر پسر برا اقدام و بعدم توكل برخدا بگو يه هفته صداش ميزنم مثلا ريحانه يا علي بعد اسم هودتونو بگيد 

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2706